کد خبر : 76580
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 512 بازدید

انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان لرستان برگزار شد

به گزارش میرملاس ؛  مسوول اجرایی انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان گفت: این انتخابات با حضور و استقبال چشمپیر جامعه مهندسان ساختمام استان برگزار شد.شاهرخ رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 59 نفر داوطلب در شش رشته عمران، نقشه برداری، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیک، معماری و شهرسازی برای حضور […]

11111

به گزارش میرملاس ؛  مسوول اجرایی انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان گفت: این انتخابات با حضور و استقبال چشمپیر جامعه مهندسان ساختمام استان برگزار شد.
شاهرخ رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 59 نفر داوطلب در شش رشته عمران، نقشه برداری، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیک، معماری و شهرسازی برای حضور در هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان نام نویسی کرده اند.
وی اظهار داشت: هفت هزار و 300 نفر عضو سازمان نظام مهندسی استان که حق رای داشتند که تعداد بسیاری از این افراد با داشتن کارت شناسایی در این انتخابات شرکت کردند.
وی تصریح کرد: انتخابات از ساعت هشت صبح آغاز شده و همزمان با سراسر کشور تا ساعات پایانی روز ادامه خواهد یافت و در نهایت 11 نفر به مدت سه سال به عنوان هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزیده خواهد شد.
رضایی با بیان اینکه انتخابات در 9 شهرستان و حوزه انتخابیه استان ب هصورت الکترونیکی برگزار شد گفت: همچنین برای تمامی رشته ها بجز شهرسازی یک نفر به عنوان عضو علی البدل انتخاب می شود.
به گفته وی با توجه به برگزاری الکترونیکی انتخابات، نتایج کمتر از یک ساعت پس از اتمام انتخابات اعلام می شود/ایرنا

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عبدالله در گفته :

سلام

کاش نتایج را اعلام فرمائید . منتظریم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :