کد خبر : 76615
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 434 بازدید

جزئیات بارش ها در لرستان/ بارندگی ها ادامه دارد

      مدیرکل مدیریت بحران لرستان وضعیت بارش ها در لرستان را اعلام کرد. به گزارش میرملاس ؛ رضا آریایی با اشاره به میزان بارش های عصر امروز در شهرهای استان گفت : بارش باران در لرستان از عصر پنجشنبه آغاز شد و هم اکنون نیز ادامه دارد. وی با بیان اینکه میزان بارندگی در […]

 

62525_336

 

 

مدیرکل مدیریت بحران لرستان وضعیت بارش ها در لرستان را اعلام کرد.

به گزارش میرملاس ؛ رضا آریایی با اشاره به میزان بارش های عصر امروز در شهرهای استان گفت : بارش باران در لرستان از عصر پنجشنبه آغاز شد و هم اکنون نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه میزان بارندگی در خرم آباد تا ساعت ۱۹ دیروز سه میلی متر بود تصریح کرد: پلدختر با ۲۱ میلی متر بارندگی بیشترین میزان بارش در مدت یاد شده را داشته است.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان در گفتگو با خبرگزاری فارس افزود: کمترین میزان بارش در استان طی عصر امروز به نورآباد تعلق دارد.

آریایی میزان بارش در شهرستان سلسله را هفت میلی متر اعلام کرد و اضافه کرد: میزان بارش در شهرستان های کوهدشت، رومشکان و دورود چهار میلی متر بوده است.

 

مدیرکل مدیریت بحران لرستان به آبگرفتگی در معابر شهری خرم آباد، پلدختر و سلسله اشاره کرد و گفت: در حال حاضر پرسنل شهرداری در حال پاکسازی معابر هستند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

طرهان در گفته :

خدا را شکر واسه این رحمت الهی
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید…..

[پاسخ]

کوشکی از کوهدشت در گفته :

سالی که نکوست ازبهارش پیداست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :