کد خبر : 76668
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 226 بازدید

3 شهرستان لرستان فاقد تصفیه‎خانه فاضلاب

  به گزارش میرملاس ؛ مهندس «حمیدرضا کرم‎وند» در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا  ظهار کرد: بیشتر فاضلاب تولید شده در سطح جهان تصفیه‌نشده باقی می‎مانند و باعث آلودگی گسترده‌ی آب به‌خصوص در کشورهای کم‎درآمد می‎شوند. وی خاطرنشان کرد: در این راستا تصفیه‎خانه‎های فاضلاب در مناطق احداث شده‎اند که کار بازیافت آب را برعهده دارند. کرم‎وند […]

IMG09232180

 

به گزارش میرملاس ؛ مهندس «حمیدرضا کرم‎وند» در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا  ظهار کرد: بیشتر فاضلاب تولید شده در سطح جهان تصفیه‌نشده باقی می‎مانند و باعث آلودگی گسترده‌ی آب به‌خصوص در کشورهای کم‎درآمد می‎شوند.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا تصفیه‎خانه‎های فاضلاب در مناطق احداث شده‎اند که کار بازیافت آب را برعهده دارند.

کرم‎وند با اشاره به وضعیت تصفیه‎خانه‎های فاضلاب استان، گفت: هم‌اکنون تصفیه‎خانه‌ی خرم‎آباد به‎صورت صد درصد کامل ساخته شده است و تصفیه‎خانه پلدختر با حداکثر توان خود فعالیت می‎کند.

مدیرعامل شرکت آبفا لرستان تصریح کرد: تصفیه‎خانه‌ی شهرستان الیگودرز هم‌اکنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که به‎دنبال اخذ قرارداد با بخش خصوصی و یا BOT هستیم که پروژه را ادامه دهیم و به جمع‎بندی برسانیم.

وی افزود: هم‌چنین واحد شهرستان نورآباد به‌علت انجام شدن کار مطالعاتی و کارشناسی روی آن تنها 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که شرکت قصد دارد طی مناقصه‎ای آن را به یک پیمانکار دارای خلاقیت واگذار کند که آن را تکمیل کند.

کرم‎وند با بیان این‌که شهرستان‎های ازنا، الشتر و دورود فاقد تصفیه‎خانه فاضلاب هستند، خاطرنشان کرد: قصد داریم برای این تصفیه‎خانه‎ها به شکل BOT سرمایه‎گذار تعیین کنیم تا پروژه احداث شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ق امرایی در گفته :

پس چرا شهرستان رومشگان را نمیگین

[پاسخ]

امیر در گفته :

آقای مدیرعامل محترم پس شهرکوهدشت یادت رفته یانمیدونی پس حالابدون که کوهدشت تصفیه خانه فاضلاب ندارد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :