کد خبر : 76726
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 83 بازدید

فرماندار پلدختر: دولت توجه ویژه ای به بخش کشاورزی دارد

  به گزارش میرملاس ؛  نورالدین درمنان عصر شنبه در جلسه مشترک شورای کشاورزی و ستاد حوادث شهرستان پلدختر افزود : کشاورزان باید بیمه محصولات را جدی بگیرند و مسوولان در حوزه کشاورزی و بیمه و دستگاه های فرهنگی باید کشاورزان و روستاییان را برای تشویق و ترغیب بیمه کردن محصولات کشاورزی هدایت کنند .فرماندار […]

 

به گزارش میرملاس ؛  نورالدین درمنان عصر شنبه در جلسه مشترک شورای کشاورزی و ستاد حوادث شهرستان پلدختر افزود : کشاورزان باید بیمه محصولات را جدی بگیرند و مسوولان در حوزه کشاورزی و بیمه و دستگاه های فرهنگی باید کشاورزان و روستاییان را برای تشویق و ترغیب بیمه کردن محصولات کشاورزی هدایت کنند .
فرماندار پلدختر گفت: شهرستان پلدختر از نظر شرایط اقلیمی،توپوگرافی و زمین شناسی فاقد پوشش گیاهی است که این مسئله باعث می شود در فصل بارندگی، سیلاب ها به آن خسارت زده و خشک سالی ها هم موجب آسیب های فراوان می شوند .
درمنان افزود: برای برون رفت از این مشکلات،راهکارهای مناسبی در دستور کار قرار گیرد تا از خسارت و آسیب های وارده از سیلاب و خشکسالی جلوگیری شود .
فرماندار پلدختر گفت: در چند روز گذشته در این شهرستان 25 میلی متر بارندگی داشتیم که خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشته است اما خسارتی مانند آبگرفتگی معابر، ریزش کوه در افرینه و جاده ترانزیتی ایجاد شده است. /ایرنا

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :