کد خبر : 76778
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 507 بازدید

کاهش سطح زیرکشت محصولات آبدوست در کوهدشت

  به گزارش میرملاس ؛ فریدونی  مدیر جهاد کشاورزی کوهدشت در گفتگو با خبرنگاران گفت: سطح کشت‎های آبدوست مثل ذرت و چغندرقند در مقایسه با سال زراعی گذشته کاهش داشته است و از این موضوع راضی هستیم.   وی گفت: با این حال باز هم نیازمند همراهی و همکاری بیشتر مردم در زمینه تغییر الگوی […]

723131

 

به گزارش میرملاس ؛ فریدونی  مدیر جهاد کشاورزی کوهدشت در گفتگو با خبرنگاران گفت: سطح کشت‎های آبدوست مثل ذرت و چغندرقند در مقایسه با سال زراعی گذشته کاهش داشته است و از این موضوع راضی هستیم.
 
وی گفت: با این حال باز هم نیازمند همراهی و همکاری بیشتر مردم در زمینه تغییر الگوی کشت و کاهش سطح زیرکشت آبدوست‎ها هستیم.
 
فریدونی افزود: با توجه به وضعیت نامناسب آب و کاهش سطح سفره‎های زیرزمینی، چاره‎ای جز تغییر الگوی کشت نداریم.
 
مدیر جهاد کشاورزی کوهدشت گفت: برای اجرای این مهم نیازمند عزم همگانی هستیم. مردم به عنوان بهره‎بردار و دولت که حامی است باید همکاری کنند/باشگاه خبرنگاران 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امرایی از چغابل در گفته :

باعرض سلام خدمت مسئولان محترم اعم از سایت میرملاس و جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت.متاسفانه بمدت یکسال است که در نطق مسئولان این شهرستان از واژه اشتباه گیاهان آبدوست استفاده میشوددرصورتی که گیاهان همگی آبدوست میباشند و هیچ گیاهی از آب گریزان نیست.از مسئولان استدعا دارم از واژه صحیح یعنی گیاهان با راندمان مصرف آب بالا در نطقهای خود استفاده کنند.متاسفانه با توجه به اطلاعات اشتباهی که همکاران بنده به نماینده محترم شهرستانمان داده بودند ایشان نیز از این قائده اشتباه مستثنا نشدند و چندباری از این واژه اشتباه استفاده کردند. امیدوارم که تذکر این حقیر را با مچ گیری تعبیر نکنید و با حسن نیت بنگرید.موفق و پیروز باشید.

[پاسخ]

رسول پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۱ مهر , ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸:

الان مشکل تو همینه؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :