کد خبر : 76834
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 63 بازدید

راه‎اندازی کمیته ساماندهی ناهنجاری‌های اجتماعی لرستان

    به گزارش میرملاس ؛ هوشنگ بازوند در جلسه‌ی مبارزه با مواد مخدر استان گفت : برش استانی برنامه‌ی ششم برای تدوین راهکارهای برطرف کردن مشکلات به‌ویژه معضلات اجتماعی نیز در زمینه‌های مختلف ارائه می‌شود. وی ضمن دستور راه‎اندازی کمیته‌ای برای رسیدگی و ساماندهی برخی ناهنجاری‌های اجتماعی تأکید کرد: کارگاه‌های آموزشی مبارزه با مواد مخدر، […]

 

 

به گزارش میرملاس ؛ هوشنگ بازوند در جلسه‌ی مبارزه با مواد مخدر استان گفت : برش استانی برنامه‌ی ششم برای تدوین راهکارهای برطرف کردن مشکلات به‌ویژه معضلات اجتماعی نیز در زمینه‌های مختلف ارائه می‌شود.

وی ضمن دستور راه‎اندازی کمیته‌ای برای رسیدگی و ساماندهی برخی ناهنجاری‌های اجتماعی تأکید کرد: کارگاه‌های آموزشی مبارزه با مواد مخدر، دو ماه یکبار در دانشگاه‌ها تشکیل شود.

وی با اشاره به برخی اقدامات انجام شده در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: این شورا در رتبه‌بندی شورای‌های سراسر کشور در پنج ماهه‌ی نخست سال با موضوع برگزاری جلسه شورای استان، کمیته‌های تخصصی استانی و جلسات شهرستانی رتبه سوم کشور را کسب کرد.

استاندار تصریح کرد: این در حالی است که رتبه‌ی استان در سال‎های گذشته همواره ۲۵ تا ۲۷ کشور بوده است.

بازوند با تأکید بر ضرورت سلامت نسل جوان استان به‌عنوان نیروی کار افزود: از مجموع شش جلسه‌ی استانی این شورا در پنج ماهه امسال ۲۵ مصوبه حاصل شده که این تعداد اجرایی شده و یا در حال اجراست./ایسنا

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :