کد خبر : 76881
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 124 بازدید

جلسه هماهنگی رهروانی‌ها برای بررسی طرح برجام/اعضا از ارائه پیشنهادات خود در صحن صرف‌نظر می‌کنند

  به گزارش میرملاس ؛ دبیر فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از جلسه هماهنگی رهروانی‌ها برای بررسی طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام خبر داد و گفت: مقرر شد اعضا از ارائه برخی پیشنهادات خود صرف‌نظر کنند. ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری  فارس، با […]

 

به گزارش میرملاس ؛ دبیر فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از جلسه هماهنگی رهروانی‌ها برای بررسی طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام خبر داد و گفت: مقرر شد اعضا از ارائه برخی پیشنهادات خود صرف‌نظر کنند.

ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری  فارس، با اشاره به جلسه امروز فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: این جلسه در راستای جلسه روز یکشنبه فراکسیون و به منظور هماهنگی بیشتر میان اعضا در روند بررسی و تصویب طرح یک فوریتی اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام در مجلس برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه بنا بر این شد تا اعضای فراکسیون با وفاق و همدلی بیشتری در بررسی و تصویب طرح مذکور در صحن مجلس فعال باشند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد تا اعضای فراکسیون از ارائه برخی پیشنهادات خود در ارتباط با طرح در صحن علنی مجلس صرف‌نظر کنند و پیشنهادات معدودی در صحن مطرح شود تا کار تصویب طرح با سرعت بیشتری به پیش رود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خرم ابادی در گفته :

پس مشخص شد که اقای عبدی یک اصولگراست مرحبا به این زرنگی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :