کد خبر : 77078
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 310 بازدید

پیشکسوت فوتبال لرستان درگذشت

به گزاش میرملاس ؛ سرانجام بعد از چند ماه بیماری، عزیز سلیمانی پیشکسوت با اخلاق فوتبال لرستان، صبح امروز در منزل درگذشت. عزیز سلیمانی‌نژاد از جمله مربیان بازیکن‌ساز و اخلاق‌گرای فوتبال لرستان به شمار مي‌رود که همیشه و در همه حال مورد احترام جامعه ورزش بوده است.مدیر مدرسه فوتبال سایپا با مديريت سليماني چندین سال […]

عزیز سلیمانی

به گزاش میرملاس ؛ سرانجام بعد از چند ماه بیماری، عزیز سلیمانی پیشکسوت با اخلاق فوتبال لرستان، صبح امروز در منزل درگذشت.

عزیز سلیمانی‌نژاد از جمله مربیان بازیکن‌ساز و اخلاق‌گرای فوتبال لرستان به شمار مي‌رود که همیشه و در همه حال مورد احترام جامعه ورزش بوده است.
مدیر مدرسه فوتبال سایپا با مديريت سليماني چندین سال است با استفاده از مربیان جوان و محجوب فوتبال خرم‌آباد‌، عنوان بهترین مدرسه فوتبال کشور را به خود اختصاص می‌دهد.

مرحوم سلیمانی از مربیان با شخصیت و اخلاق مدار ورزش لرستان به شمار می‌آید که از اردیبهشت ماه گذشته به دلیل مشکلات عفونتی در آپاندیس به بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد انتقال و بلافاصله بستری شد و سپس برای ادامه مداوای خود، به تهران اعزام شد.

رییس کمیته فوتسال لرستان از سنین نوجوانی و در دهه 60 وارد مستطیل سبز شد و در تیم‌های نظیر فجر 57، پاسیلون، استقلال شرق و غیره بازی کرده است و در بحث مربیگری نیز با هدایت تیم های هلال احمر، سایپا خرم‌آباد، پارس خودرو و غیره توانسته است بازیکنان خوبی تربیت کند.

پیکر عزیز سلیمانی فردا از ساعت 8:00 صبح در ورزشگاه تختی خرم آباد تشیع و بعد از آن در قطعه نام آوران قبرستان خضر به خاک سپرده خواهد شد./خبرانلاین

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

پاپی در گفته :

خدا رحمتش کنه ….. غریق رحمت شود

[پاسخ]

با خودمان رو راست باشیم در گفته :

روحش شاد یادش گرامی باد . این ضایعه اسفناک را به خانواده ایشان و جامعه ورزش تسلیت عرض می کنم

[پاسخ]

Hassan.a در گفته :

خدايش بيامرزد

[پاسخ]

امید در گفته :

خدایش بیامرزد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :