کد خبر : 7728
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 225 بازدید

عملکرد برخی از بانک‌های دلفان رضایت‌بخش نیست

امام جمعه دلفان با انتقاد شدید از عملکرد بعضی از بانک‌های شهرستان دلفان در پرداخت وام ازدواج، گفت: مسئولان به مشکلات جوانان اهمیت دهند، جوانان دلفان برای حل مشکل خود به کجا مراجعه کنند؟

 

 

 

حجت‌الاسلام محمدتقی صرفی‌پور در گفت‌وگو با فارس گفت: تنها امید جوانان این شهرستان برای ازدواج دریافت وام ازدواج است که متاسفانه تعدادی از بانک‌های شهرستان بنا به دستور سرپرستی‌های بانک در مرکز استان در پرداخت این نیاز ضروری جوانان کوتاهی می‌کنند.

وی افزود: در این شهرستان تنها دو بانک ملی و سپه وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت می‌کنند و بانک‌های تجارت، صادرات‏، کشاورزی، رفاه‌کارگران و ملت در این زمینه همکاری ندارند.

به گفته امام جمعه دلفان این بانک‌ها با توجه به نامه‌های ارسالی مدیران استانی خود از پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به جوانان دلفان خودداری می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: با این وضعیت جوانان این منطقه که می‌خواهند تشکیل زندگی دهند، باید برای تامین بخشی از هزینه ازدواج خود به کجا مراجعه کنند و چه کسی باید به داد آنان برسد؟

امام جمعه دلفان ادامه داد: باید شرایط ازدواج جوانان را در جامعه فراهم کنیم که یکی از راه‌های که موجب تشویق جوانان به این امر خیر می‌شود، وام قرض‌الحسنه ازدواج است که امیدواریم مسئولان استانی این مشکل را در شهرستان دلفان حل کنند.

وی خطاب به مدیر بانک کشاورزی لرستان اظهار داشت: در حالی که شما با مکاتبه اعلام کرده‌اید که این بانک از پرداخت وام قرض ا‌لحسنه به جوانان دلفان خودداری کنند، جوانان با این گرانی به کجا باید مراجعه کنند؟

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علی خدایگان در گفته :

فقط بانک های دلفان؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :