کد خبر : 77348
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 106 بازدید

رشیدی نیا : مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان نشست خبری فصلی با خبرنگاران برگزار کنند

  به گزارش میرملاس ؛ بهرام رشیدی‌نیا مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان عصر امروز در جلسه شورای روابط عمومی‌های استان لرستان ضمن تسلیت ماه محرم اظهار کرد: در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی لرستان مصوب شده که روابط عمومی‌ها برنامه پنج ماهه آخر امسال خود را تدوین کنند. وی عنوان کرد: در این جلسه مشخص شده که مدیر […]

photo_2015-10-29_18-51-41

 

به گزارش میرملاس ؛ بهرام رشیدی‌نیا مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان عصر امروز در جلسه شورای روابط عمومی‌های استان لرستان ضمن تسلیت ماه محرم اظهار کرد: در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی لرستان مصوب شده که روابط عمومی‌ها برنامه پنج ماهه آخر امسال خود را تدوین کنند.

وی عنوان کرد: در این جلسه مشخص شده که مدیر دستگاه اجرایی لرستان به صورت فصلی و منظم یک نشست خبری برای بیان ارائه عملکرد خود برگزار کند.

این مسئول یادآور شد: مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان باید طوری برنامه‌ریزی کنند که تا پایان سال چند برنامه در بین دانشجویان، فرهنگیان و اقشار تاثیرگذار برگزار کنند.

رشیدی‌نیا ادامه داد: باید کانون‌های حضور مردم را که یکی از آنها مساجد در شهرها و روستاها است، رصد کنیم و عملکرد دستگاه مربوط را در این دولت ارائه دهیم.

وی افزود: برگزاری تورهای خبری در سطح لرستان توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی در سطح لرستان مهم و ضروری است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان تصریح کرد: باید یک سیستم نظرسنجی در خصوص دستگاه مربوطه طراحی شود، تا بتوانیم، نقاط قوت و ضعف دستگاه را شناسایی کنیم.

رشیدی‌نیا بیان کرد: انتظار ما از دستگاه‌های اجرایی این است که بدهی مطبوعات استان را پرداخت کنند.

 

 کانال میرملاس

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :