کد خبر : 77426
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 94 بازدید

استقرار 30 اکیپ منابع طبیعی در جنگل های لرستان

    به گزارش میرملاس ؛ شیرزاد نجفی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به آیین دیرینه گل مالی در استان و استقبال مردم از این سنت، هیاتهای مذهبی برای انجام این مراسم و خشک شدن گل، نیازمند تامین هیزم هستند و در این میان نیز برخی افراد سود جو […]

381748-334101

 

 

به گزارش میرملاس ؛ شیرزاد نجفی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به آیین دیرینه گل مالی در استان و استقبال مردم از این سنت، هیاتهای مذهبی برای انجام این مراسم و خشک شدن گل، نیازمند تامین هیزم هستند و در این میان نیز برخی افراد سود جو وارد عرصه های جنگلی شده و اقدام به قطع درختان می کنند.

وی با تاکید بر تامین گرمای مورد نیاز هیاتها توسط تامین بخاری اظهار داشت: از مجموع 30 اکیپ این نهاد، 12 تیم در حوزه خرم آباد و مابقی مربوط به شهرستانها است.
وی ادامه داد: این اکیپ ها به صورن ثابت و سیار از پنجشنبه 30 مهر جاری به مدت دو روز در ورودی جنگل های چگنی، خرم آباد، الشتر و کوهدشت حضور دارند .
نجفی گفت: این اکیپ ها ضابط خاص دادگستری هستند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف علاوه بر ضبط آلات جرم و خودرو، متخلفان را بازداشت و به مراجع قضایی معرفی می کنند.
بیش از دو میلیون و 100 هزر هکتار جنگل و مرتع در لرستان وجود دارد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :