کد خبر : 77588
تاریخ انتشار : ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 170 بازدید

تعیین تکلیف رسانه های مجازی بدون مجوزدرلرستان

    به گزارش میرملاس ؛هوشنگ بازوند با اشاره به رسانه های مجازی بدون مجوز گفت: برخی پایگاه ها و سایت های خبری استان بدون مجوز فعالیت می کنند که پیگیری و اخذ مجوزهای لازم برای ادامه فعالیت آنها ضروری است. وی با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم در اسفندماه امسال گفت: باید نظارت […]

 

 
به گزارش میرملاس ؛هوشنگ بازوند با اشاره به رسانه های مجازی بدون مجوز گفت: برخی پایگاه ها و سایت های خبری استان بدون مجوز فعالیت می کنند که پیگیری و اخذ مجوزهای لازم برای ادامه فعالیت آنها ضروری است.

وی با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم در اسفندماه امسال گفت: باید نظارت دقیق و منطقی بر فضای مجازی استان اعمال شود چراکه با توجه به برگزاری انتخابات،بی توجهی و رصد نکردن فعالیت فضاهای مجازی ممکن است موجب بحران شود.

بازوند با انتقاد از فعالیت غیرقانونی رسانه ای به ویژه در فضای مجازی و تاکید بر کنترل این فضا گفت: رسانه های مجازی استان باید هرچه سریع تر نسبت به اخذ مجوزهای لازم از مراجع مربوطه اقدام کنند.

وی گفت: رسانه های استان باید در چارچوب قانون فعالیت کنند و مدیریت ارشد اجرایی استان نیز به منظور ارتقا سطح کیفی فضای رسانه ای از روند اخذ مجوز حمایت می کند./باشگاه خبرنگاران 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :