کد خبر : 77593
تاریخ انتشار : ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 269 بازدید

حفر 10 حلقه چاه برای تأمین آب کوهدشت

  نماینده‌ی مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حفر 10 حلقه چاه برای تأمین آب این شهرستان گفت: برای تأمین آب شهرستان در درازمدت نیازمند بهره‎برداری از رودخانه سیمره هستیم. «ه گزارش میرملاس الهیار ملکشاهی در گفت‎وگو با خبرنگکاران گفت : مشکل کم‎آبی در بخش کشاورزی و آب شرب شهری و روستایی […]

 

نماینده‌ی مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حفر 10 حلقه چاه برای تأمین آب این شهرستان گفت: برای تأمین آب شهرستان در درازمدت نیازمند بهره‎برداری از رودخانه سیمره هستیم.

«ه گزارش میرملاس الهیار ملکشاهی در گفت‎وگو با خبرنگکاران گفت : مشکل کم‎آبی در بخش کشاورزی و آب شرب شهری و روستایی در شهرستان کوهدشت به نقطه‌ی بحرانی رسیده است و باید برای مقابله با این چالش چاره‎ای اساسی اندیشید.

وی خاطرنشان کرد: شرکت آب روستایی و شهری در کوهدشت اقدامات خوبی برای برطرف کردن مشکل کم‎آبی در این شهرستان انجام داده است. 10 چاه برای تأمین آب روستاهای کوهدشت حفر شد.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی افزود: حفر این چاه‎ها در زمان حال پاسخگوی مشکل کم‎آبی روستاهای کوهدشت است اما در درازمدت این راهکار جواب نخواهد داد و نیاز داریم که از رودخانه‌ی سیمره هم‌چنین رودخانه‎های پشت سیمره بهره‎برداری کنیم.

ملکشاهی یادآور شد: مشکل اصلی بحران آب شهرستان کوهدشت مربوط به خشکسالی و خشک شدن سفره‎های آب زیرزمینی است./ایسنا

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

طرهانی در گفته :

جناب ملکشاهی سد معشوره چه شد خبر داری وزیر محترم چند روز پیش در مورد 11سد کشور که کلا از دستور کار خارج شدن خبر داد حتما خواهی گفت سد مهشوره جزو آنها نیست با چند حلقه چاه مشکل حل نخواهد شد با مردم صادق باشید

محسن در گفته :

نزدیکه انتخابته نکنه اینا همه شعاره برا تبلیغات

شهروند کوهدشتی در گفته :

اقای ملکشاهی دورانت به پایان رسید اما نتونستی عملیات ناتمام چهار بانده کردن جاده خرم ابادبه کوهدشت را به پایان برسانی .شما هی بدنبال حل مشکلات رومشکان بودید .اونوقت این مردم بدبخت دل خوش کردن که ……….

ناسپاس نباش خودم چند روز پیش اومدم 7کیلومترش چهار خطه ست

ق امرایی در گفته :

دوست عزیز بهتر نیست انصاف را رعایت کنیم اگه از این مسیر گذر کرده باشید به راحتی تحول عظیم در جاده را مشاهده کرده اید ضمن اینکه از خرم آباد تا چگنی کامل دو طرفه شده وبیشتر مسیر نیز تعریض شده ما که از این جاده تردد میکنیم سهولت رفت وآمد را به عینه دیده ایم.ضمنا میشه بفرمایید قبلیها چه گلی رو سر این مردم بدبخت زده اند.انشاالله هر چه خیر این مردم باشد خدا میسر کند.

همشهری در گفته :

درود بر نماینده

مصطفی در گفته :

اگر آب نیست پس چرا نماینده محترم دنبال ذوب آهن است؟

امرایی در گفته :

کجا رفت قولهای که دادی؟؟؟

شهروند در گفته :

قولهاشو اجرایی کرد چشم بینا میخواهد که متاسفانه !!!!

آشنا در گفته :

خدا قوت .
الحق بی ریا واهل عمل هستی. با شرایط سخت مالی دولت درکتان میکنیم

محسن،م در گفته :

دوستان باید عرض کنم امید به آب کشکان برای کوهدشت نباشید !اگه تازگی به طرف جاده خرم آباد گذر کرده باشید لوله های بزرگی رو در سمت چب و کنارجاده دیده ای !همشریان اون لوله انتقال آب کشکان به جهت سیراب کردن دشت چگنی هستش……

آقای محسن م این لوله جهت گازرسانی هستند و از اهواز شروع شدن

سوری در گفته :

سلام بر نماینده پر تلاش نقش شما در پیگیری زیرساختها که اساس توسعه و پیشرفت شهرستانها میباشد کاملا مشهود است منتظر اجرای تدبیر و کلان نگری شما هستیم خدا قوت

ق امرایی در گفته :

انشاالله در دوران بعد از تحریم که وضعیت مالی دولت وملت خوب میشود با انتخاب آقای ملکشاهی شاهد تحول عظیم در این منطقه خواهیم بود.

حمید عباسی در گفته :

با سلام . در این شکی نیست جناب اقای ملکشاهی تمام توان خود را برای رفاه حال شهروندان ‘ این شهرستان بکار میگیرد.به امید موفقیت بیشتر.

رستمی در گفته :

ممنونم از نماینده عزیزمان،،چ خوب است مردم همیشه منطقی و سنجیده فکر کنند

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :