کد خبر : 77802
تاریخ انتشار : ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 14 بازدید

شاهرخی :زیرساخت اجرای طرح ملی نشانی استاندارد در لرستان فراهم شده است

  به گزارش میرملاس ؛ سید سعید شاهرخی در کارگروه برنامه ریزی طرح ملی نشانی استاندارد لرستان گفت: با جدیت پیگیر اجرای طرح ملی نشانی استاندارد در استان لرستان هستیم.وی با تاکید بر لزوم همکاری تمام دستگاه های اجرایی استان برای اجرای این طرح گفت: این طرح یک طرح فرابخشی و فرا دستگاهی است لذا تمام […]

 

به گزارش میرملاس ؛ سید سعید شاهرخی در کارگروه برنامه ریزی طرح ملی نشانی استاندارد لرستان گفت: با جدیت پیگیر اجرای طرح ملی نشانی استاندارد در استان لرستان هستیم.
وی با تاکید بر لزوم همکاری تمام دستگاه های اجرایی استان برای اجرای این طرح گفت: این طرح یک طرح فرابخشی و فرا دستگاهی است لذا تمام دستگاه ها باید برای اجرای سریع آن تلاش کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با بیان اینکه شرکت پست از طرف دولت مکلف به اجرای این طرح ملی است، افزود: 80 درصد مردم برای انجام کارهای خود نیاز به نشانی ملی دارند. 
وی اظهار کرد: لازم است با پیشرفت فناوری از سامانه ها و روش های نوین علمی در پیشبرد اهداف خود استفاده کنیم.
دسترسی سریع و آسان به نشانی استاندارد یا مکان جغرافیایی، امکان جانمایی مکان، سرویس دهی سریع و مطمئن در حوادث و یا مدیریت بحران، ایجاد سرویس تایید و استعلام نشانی مبتنی بر نقشه برای سازمانها و دستگاههای متقاضی و جلوگیری از درج و ثبت نشانی های نامعتبر در پرونده ها و بانکهای اطلاعاتی سازمانها از جمله مزایای طرح ملی نشانی استاندارد است./ایرنا

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :