کد خبر : 77910
تاریخ انتشار : ۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 15 بازدید

تیم مدیریت بحران لرستان به منطقه سیل زده کوهدشت اعزام شدند

    به گزارش میرملاس ؛ هوشنگ بازوند استاندار لرستان در گفت گو با خبرنگار ایرنا گفت : به منظور رسیدگی هرچه بهتر به وضعیت شهرستان کوهدشت و مناطق سیل زده آن، مدیریت ارشد اجرایی استان به همراه معاونان سیاسی امنیتی و عمرانی در منطقه حضور یافتند.وی بیان کرد: شدت بارندگی ها در لرستان از […]

 

 

به گزارش میرملاس ؛ هوشنگ بازوند استاندار لرستان در گفت گو با خبرنگار ایرنا گفت : به منظور رسیدگی هرچه بهتر به وضعیت شهرستان کوهدشت و مناطق سیل زده آن، مدیریت ارشد اجرایی استان به همراه معاونان سیاسی امنیتی و عمرانی در منطقه حضور یافتند.
وی بیان کرد: شدت بارندگی ها در لرستان از صبح امروز موجب جاری شدن سیل و خسارت به برخی از مناطق این شهرستان شد و هم اکنون ماموران امداد مشغول امدادرسانی به هموطنان هستند.
وی با اشاره به شدت بارش ها در استان و شهرستان کوهدشت تصریح کرد: جلسه ویژه ستاد بحران برای رسیدگی به وضعیت موجود و کمک به سیل زدگان در شهرستان تشکیل می شود.
وی با اشاره به بازدید مجموعه مدیریتی استان از شهرستان کوهدشت گفت: بنا بر هشدار سازمان هواشناسی کشور، جلسه های متعددی در راستای آمادگی دستگاههای مربوطه در شرایط بحران برگزار شده و امروز نیز در سیل کوهدشت این دستگاهها باید با تمام توان نسبت به تامین آسایش و آرامش روحی مردم تلاش کنند.
وقوع سیلاب امروز در کوهدشت موجب مرگ یک خانواده سه نفره شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :