کد خبر : 78008
تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 93 بازدید

كسب مرتبه علمي استادي توسط دکتر بهرام دلفان

    به گزارش سرویس علمی پژوهشی میرملاس ؛ دكتر بهرام دلفان عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي لرستان به عنوان عضوی از اعضاي هيات علمي اين دانشگاه به مرتبه علمي استادي ارتقاء يافت.گفتني است براساس ارزيابي انجام شده از طرف هيأت مميزه مركزي كشور كه در اوايل مهرماه سالجاري انجام شد، دكتر بهرام دلفان […]

photo_2015-11-08_01-47-57

 

 

به گزارش سرویس علمی پژوهشی میرملاس ؛ دكتر بهرام دلفان عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي لرستان به عنوان عضوی از اعضاي هيات علمي اين دانشگاه به مرتبه علمي استادي ارتقاء يافت.
گفتني است براساس ارزيابي انجام شده از طرف هيأت مميزه مركزي كشور كه در اوايل مهرماه سالجاري انجام شد، دكتر بهرام دلفان دانشيار داروسازي دانشگاه با كسب 94/202 امتياز از رتبه دانشياري به مرتبه علمي استادي ارتقاء يافت( حداقل امتیاز لازم 110 می باشد) وبعنوان اولین عضو دانشکده پزشکی و داروسازی نام خود را ثبت کرد. دکتر دلفان دارای مدرک دکتری داروسازی و دکتری تخصصی (PhD) داروشناسی هر دو از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.
دكتر كورش ساكي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان ،كسب اين مرتبه ارزشمند علمي را به دكتر دلفان و ديگر اعضاي فرهيخته هيات علمي دانشگاه تبريك گفته و اظهار داشتند: نظر به اينكه جنابعالي در سايه تلاش خويش و با عنايت به ارزيابي انجام شده از سوي هيأت مميزه مركزي در جلسه مورخ 8/7/94 به مرتبه علمي استادي ارتقاء يافته ايد‏ بدين وسيله اين ارتقاء شايسته را شادباش گفته و موفقيت جنابعالي را در دستيابي به مراتب علمي بالاتر و نيز بهره مندي از آن در راه نيل به آرمان هاي دانشگاه و ميهن اسلامي از خداوند سبحان مسئلت مي نمايم. اميد است به حول قوه الهي و همت والاي متخصصان و محققان متعهد ، همواره شاهد اعتلاي امر آموزش ، پژوهش، بهداشت و درمان ميهن عزيزمان باشيم.
روابط عمومي دانشگاه نيز به نمايندگي از خيل عظيم جامعه پزشكي و دانشگاهيان علوم پزشكي لرستان اين موفقيت ارزنده و كسب عنوان دومين استاد دانشگاه علوم پزشكي لرستان را به جناب آقاي دكتر بهرام دلفان، صميمانه تبريك و تهنيت عرض نموده و اميد است كه ساير اساتيد ارزشمند دانشگاه نيز با ارتقاء مراتب علمي خود زمينه ي اعتلاي علوم پزشكي و توسعه همه جانبه حوزه سلامت استان را فراهم نمايند.
لازم بذکر است که دانشگاه علوم پزشکی لرستان دارای دو رتبه استاد تمامی و 25 دانشیار می باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

برازنده ی وجودت استاد

[پاسخ]

علی مردانی در گفته :

خداوکیلی رو سفیدمون کردی دمت گرم ان شالله هرروز شاهد مراتب عالی شما باشیم

[پاسخ]

رضاپور در گفته :

با تبریک ویژه خدمت جناب دکتر بهرام دلفان، با توجه به اینکه کسوت علم و دانش مسیری بسیار مشکل و دارای دستاوردهایی بسیار مطلوب است و امیدواریم جناب دکتر دلفان از دستاوردهای مطلوب علم خود برای دیارشان استفاده بهینه داشته باشند. بدون شک جامعه بیش از هر زمان دیگری تشنه ی علم و دانش است

[پاسخ]

همايون در گفته :

باعثه افتخاره لرستانه همچون پروفسر دلفان تبريك ميگم به ايشون

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :