کد خبر : 78176
تاریخ انتشار : ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 43 بازدید

استاندار لرستان : شهرستان کوهدشت بیشترین حجم بیکاری در کشور را دارد

    استاندار لرستان در جلسه ستاد بحران کوهدشت گفت:شهرستان کوهدشت از نظر آمار بیکاری در کشور واستان لرستان بیشترین حجم بیکاری راداراست و این مشکل باعث بروز مشکلات اجتماعی وآسیب های زیادی برای مردم این شهرستان شده است. به گزارش میرملاس ؛ هوشنگ بازوند عصر جمعه در جلسه ستاد بحران شهرستان کوهدشت که با […]

0-(14)

 

 

استاندار لرستان در جلسه ستاد بحران کوهدشت گفت:شهرستان کوهدشت از نظر آمار بیکاری در کشور واستان لرستان بیشترین حجم بیکاری راداراست و این مشکل باعث بروز مشکلات اجتماعی وآسیب های زیادی برای مردم این شهرستان شده است.

به گزارش میرملاس ؛ هوشنگ بازوند عصر جمعه در جلسه ستاد بحران شهرستان کوهدشت که با حضور محمد باقر نوبخت در فرمانداری کوهدشت برگزارشد اظهار داشت: این شهرستان با بیش از 190هزار هکتار زمین کشاورزی مستعد برای کاشت انواع محصولات کشاورزی در سالهای اخیر سیلوی ذخیره گندم استان بوده است. 
وی با اشاره به وضعیت واحد های صنعت این شهرستان بیان کرد: در این شهرستان یک واحد صنعتی که درآن بیش از ده نفر اشتغال وجود ندارد. 
بازوند با اشاره به عملیات اجرایی سد معشوره در شهرستان کوهدشت گفت: عملیات اجرایی این سد در سال 1393 با 60میلیارد تومان که قرارگاه خاتم النبیاء (عج) هزینه ادامه پیدا کرد ولی در سال 1394 هیج هزینه ای برای آن اختصاص داده نشده است. 
وی اظهار داشت:با راه اندازی سد معشوره که از مطالب و آبی کردن حداقل 150هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان 150هزار شغل برای جوانان بیکار این شهرستان فراهم می شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حامد در گفته :

آفرین به مهندس بازوند.

[پاسخ]

عزت اله بیگی زاده در گفته :

با تشکر از استاندار پرتلاش و کوشش،دولت تدبیر و امید،حرف دل ما جوانان کوهدشت را زدیا،بسیار متشکر،بخدا ما چندتا جوانا نزدیک به دوسال بیشتر است دنبال یک طرح کوچک،اما مسولين اینقدر اذیت مان کردن ،بخدا از جان خودمان بیزار شدیم،چرا،چرا،کمک نمیکنند هیچ چرا اذیت و کارشکنی،چرا،تو را خدا تذکر بدید،جوانان لرستان،بویژه کوهدشت،نابود شدن،چرا،دردمان را به کی بگیم،تو را خدای کاری بکنید،با تشکر از استاندار،،فرماندار محترم شهرستان کوهدشت،اونم یک نفر است چقدر مگه توان دارد،جوابگوی کار مدیران شهرستان باشد،

[پاسخ]

علی در گفته :

درود بر جناب بازوند

[پاسخ]

وحید در گفته :

تبریک به آنان که باعث کسب این رتبه واسه شهرستان شدند
به آنان که در اتاقهای فکرند،به آنان که در فریب عوام از هیچ عملی واهمه ندارن
به آنان که با رای مردم رفتند و به پشت سر نگاه نکردن
به …….

[پاسخ]

دانشگاهی در گفته :

استاندار محترم؛ از شعار دادن به خدا دیگه خسته شدیم من فوق لیسانس دارم بیکار و بی عارم جرا بنده هم تحصیلات دانشگاهی دارم هم دامداری غیر فعال دارم ی وام پنجاه میلیونی بهم نمیدید تا ضمن اشتغال خودم و خانوادم و حتی ی شغل دیگه بهم نمیدید ولی شیش هزار و پانصد میلیاردی رو بدون وثیقه همکارتون میدن

[پاسخ]

سهیل در گفته :

کسب رتبه اول آخ جون
تبریک به من به تو به همه

[پاسخ]

محمد مهدی در گفته :

بیان کردن درد آسان است

ودرمان کردن چه سخت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :