کد خبر : 78505
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 166 بازدید

ضرورت تقویت سازمان‌های مردم‌نهاد در لرستان

  به گزارش میرملاس ؛ محمدتقی شاکرمی عصر امروز در همایش خیرین و نهادهای مردمی حوزه سلامت استان لرستان، اظهار کرد: یکی از کارهای بزرگ دولت انجام طرح تحول سلامت و رسیدگی به سلامت خانوارها بوده که در حال انجام است و ادامه می‌یابد. وی افزود: امروزه آسیب‌های اجتماعی و سلامت روحی روانی یکی از […]

 

به گزارش میرملاس ؛ محمدتقی شاکرمی عصر امروز در همایش خیرین و نهادهای مردمی حوزه سلامت استان لرستان، اظهار کرد: یکی از کارهای بزرگ دولت انجام طرح تحول سلامت و رسیدگی به سلامت خانوارها بوده که در حال انجام است و ادامه می‌یابد.

وی افزود: امروزه آسیب‌های اجتماعی و سلامت روحی روانی یکی از مسائل مهم در کشور به شمار می‌رود و در واقع سلامت روانی و روحی اهمیت بیشتری نسبت به سلامت فیزیکی دارد که باید به آن نیز توجه ویژه شود.

شاکرمی گفت: آسیب‌های اجتماعی بسترساز جرائم هستند که به عنوان مثال طلاق که امروزه یک مشکل بزرگ است، زمینه‌ساز جرائم بسیاری می‌شود که این مسائل نشان می‌دهد باید در این زمینه‌ها توجه بیشتری داشت و سرمایه‌گذاری کرد.

این مسئول تصریح کرد: یکی از 44 برنامه معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری همکاری تقویت انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد است و در واقع آنها سرمایه بزرگی برای کشور محسوب می‌شوند.

معاون دادگستری لرستان گفت: همه ما باید سفیران پیشگیری از آسیب‌ها و جرائم باشیم و در افزایش سلامت روحی افراد در جامعه کمک کنیم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

عزیزی در گفته :

باسلام بسیارعالی گویا منطقی وبیان نمودیدمویدباشید

[پاسخ]

عزیزی در گفته :

باسلام بسیارعالی گویاو منطقی بیان نمودیدمویدباشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :