کد خبر : 78540
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 42 بازدید

لزوم برنامه ریزی سالانه برای مواجهه با بحران ها

  به گزارش میرملاس ؛ قدرت‎الله فلاح‎نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : بارندگی‎های اخیر اگرچه موجبات خوشحالی کشاورزان استان را فراهم کرد اما خسارات حاصل از سیلاب آن و از دست دادن هموطنانی از کوهدشت و ایلام، موجب حزن و اندوه مردم سراسر کشور شد. وی اظهار کرد: گرچه سیلاب شهرستان […]

81824747-70277300

 

به گزارش میرملاس ؛ قدرت‎الله فلاح‎نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : بارندگی‎های اخیر اگرچه موجبات خوشحالی کشاورزان استان را فراهم کرد اما خسارات حاصل از سیلاب آن و از دست دادن هموطنانی از کوهدشت و ایلام، موجب حزن و اندوه مردم سراسر کشور شد.
وی اظهار کرد: گرچه سیلاب شهرستان سلسله با شناسایی نقاط حادثه خیز خسارات جانی نداشت اما موجب وارد شدن خساراتی به بخش‎های مختلف این شهرستان شد.
فلاح‎نژاد تصریح کرد: بخش های مختلف کشاورزی، راه های روستایی و خیابان های سطح شهر، پل ها، کانالها، تیرهای چراغ برق، خطوط انتقال آب روستایی، واحدهای مسکونی، تاسیسات مخابرات و ساختمان اداره بهزیستی شهرستان دچار خساراتی شده‎اند.
فرماندار سلسله با بیان اینکه بیشترین خسارات شهرستان در بخش کشاورزی بوده است، خاطرنشان کرد: در این بخش محصولات کشاورزی به میزان 400 هکتار، 100 دستگاه جایگاه دام، 200تن علوفه دامی، 5 مزرعه پرورش ماهی، 10 کیلومتر کانال آب بر،20 کیلومترجاده بین مزارع و 150 کندوی زنبور عسل دچار خسارت شده‎اند.
وی افزود: در حوزه راه‎های شهرستان نیز5 کیلومتر راه روستایی،300متر راه اصلی، 350متر دیوار حفاظتی و 29 دهنه پل تخریب شده و نیاز به بازسازی دارند.
فلاح‎نژاد ضمن اشاره به تلف شدن دام های دامداران و تخریب راه های عشایری بیان کرد: در مجموع به واسطه سیلاب بیش از 24 میلیارد تومان به شهرستان سلسله خسارت وارد شده است.
این مسوول گفت: سیل و بلایای طبیعی از جمله بحران‎هایی هستند که ضرورت دارد برای پیشگیری از حوادث احتمالی آن ها در طول سال برنامه‎ریزی داشت و برای مواجهه با حوادث ناشی از آن تمامی بخش‎ ها باید از آمادگی لازم برخوردار بوده و تجهیزات لازم را داشته باشند تا با کمترین خسارات وارده به سلامت از آن ها عبور کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :