کد خبر : 78664
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 302 بازدید

استاندارلرستان:فقرمطالبه گری یکی از موانع توسعه لرستان

  به گزارش میرملاس ؛ هوشنگ بازوند روز شنبه در گفت و گوی با خبرنگار ایرنا گفت : در لرستان گرفتار فقر مطالبه گری هستیم و افکار عمومی بایستی طرح های زیرساختی و اساسی را مطالبه گری نمایند جون توسعه واقعی با ایجاد امکانات زیربنایی و زیرساختی فراهم می شود .وی با اشاره به نقش […]

 

به گزارش میرملاس ؛ هوشنگ بازوند روز شنبه در گفت و گوی با خبرنگار ایرنا گفت : در لرستان گرفتار فقر مطالبه گری هستیم و افکار عمومی بایستی طرح های زیرساختی و اساسی را مطالبه گری نمایند جون توسعه واقعی با ایجاد امکانات زیربنایی و زیرساختی فراهم می شود .
وی با اشاره به نقش رسانه ها در هدایت افکار عمومی گفت : رسانه ها بایستی افکار عمومی را به کمک توسعه بیاورند و با هدایت آنان مطالبات زیربنایی و زیرساختی را مطرح کنند و همگام با افکار عمومی در جهت توسعه حرکت نمایند .
بازوند همچنین گفت : رسانه ها باید کمک کنند افکار عمومی لرستان از فقر مطالبه گری خارج شود و اگر مطالبه گری به صورت فقیرانه و سطحی باشد رسانه ها از ارائه آن خودداری کنند چون در صورت ارائه برای مردم عادت می شود. 
استاندار لرستان خاطر نشان کرد : خبرهای منفی کمکی به توسعه لرستان نخواهد کرد و نباید از انتشار خبرهای منفی خوشحال باشیم بلکه رسانه ها باید فضای مثبت را منعکس کنند و اگر بخواهند فضا را منفی جلوه دهند قطعا در توسعه با مشکل مواجه خواهیم شد. 
وی معتقد است : رسانه ها بایستی افکار عمومی را به کمک توسعه بیاورند چون با کمک افکار عمومی است که توسعه صورت می گیرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حسن در گفته :

درود بر استاندار عزیز و گرامی

[پاسخ]

داریوش گراوند در گفته :

چه مطلب خوبی فقرمطالبه گری یکی ازموانع پیشرفت استان،درودبرشمابرای این نکته

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام جناب مهدی بازند استاندار محبوب به فکر جابجایی مدیران اصلاح طلب نما تامین اجتماعی لرستان چه بخش درمان
وچه بیمه باشد چون با وجود این مدیران امیدی به آینده اصلاح طلبها در لرستان نیست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :