کد خبر : 78670
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 519 بازدید

اعضای اصلی هیئت نظارت بر انتخابات سلسله معرفی شدند

  به گزارش میرملاس ؛ ظهر امروز جلسه شورای اداری شهرستان سلسله با حضور رئیس دفتر نظارت بر انتخابات استان لرستان و معرفی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان سلسله تشکیل شد. امام جمعه موقت الشتر در جمع مدیران شورای اداری گفت: مدیر باید در خدمت‌رسانی به مردم فارغ از هرگونه نگاه حزبی و قومیتی […]

635590073899239391

 

به گزارش میرملاس ؛ ظهر امروز جلسه شورای اداری شهرستان سلسله با حضور رئیس دفتر نظارت بر انتخابات استان لرستان و معرفی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان سلسله تشکیل شد.

امام جمعه موقت الشتر در جمع مدیران شورای اداری گفت: مدیر باید در خدمت‌رسانی به مردم فارغ از هرگونه نگاه حزبی و قومیتی بر اساس شعار سال باعث ایجاد وحدت بین مردم و مسولان باشد.

حجت‌الااسلام والمسلمین علی صالحی تواضع، همدلی با مردم را از جمله شاخصه‌های مدیریت اسلامی برشمرد که همه مدیران ملزم به رعایت آن هستند.

در ادامه فرماندار سلسله حضور مردم در صحنه را مهمترین مولفه نظام اسلامی دانست و گفت: انتخابات بهترین موقعیت برای نمایش حضور و همبستگی ملت است.

قدرت الله فلاح‌نژاد اظهار داشت: باید به انتخابات از منظر داخلی و خارجی نگریست و در عرصه جهانی حضور مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است.

فرماندار سلسله با اعلام این خبر که بر اساس سرشماری سال90 جمعیت شهر ستان 73هزار و 154 نفر است، گفت: امسال تعداد صندوق‌های اخذ را از 78 شعبه‌ای که در انتخابات گذشته ایجاد شده است بیشتر می‌شود.

 فلاح‌نژاد از آمادگی شهرستان و هیئت‌های اجرایی برای برگزاری انتخابات نیز خبر داد.

در ادامه آقایان نورمحمدی، حسنوند و امیری به ترتیب به عنوان مسئول، قائم مقام و عضو اصلی هیئت نظارت بر انتخابات سلسله معرفی شدند.  /فارس

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ابراهیمی در گفته :

خداراشکرهرسه‌نفرمردجبهه‌وجنگ‌ومدافع‌انقلاب‌ورهبری

[پاسخ]

درخشان در گفته :

باسلام وارزوی توفیق برای عزیزان در شهرستان الشتر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :