کد خبر : 78859
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 536 بازدید

۹۹ فرد متخلف مواد مخدر در کوهدشت دستگیر شد

  سرپرست فرمانده انتظامی کوهدشت گفت: با اجرایی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم‌خیز شهرستان کوهدشت در ۱۵ روز گذشته ۹۹ نفر متخلف دستگیر شدند. به گزارش میرملاس ؛ سلطان‌مراد زارع ظهر امروز در جمع خبرنگاران در کوهدشت اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم‌خیز این شهرستان توسط […]

8633_635542754795233831_s

 

سرپرست فرمانده انتظامی کوهدشت گفت: با اجرایی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم‌خیز شهرستان کوهدشت در ۱۵ روز گذشته ۹۹ نفر متخلف دستگیر شدند.

به گزارش میرملاس ؛ سلطان‌مراد زارع ظهر امروز در جمع خبرنگاران در کوهدشت اظهار داشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم‌خیز این شهرستان توسط ماموران کلانتری‌های ۱۱، ۱۲، پاسگاه‌های انتظامی و پلیس‌های تخصصی این فرماندهی به مرحله اجراء گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح ۹۹ نفر متخلف، سارق، شرور، خرده فروش مواد مخدر و مخل نظم و امنیت دستگیر و ۲۶ دستگاه خودرو و ۷۴ دستگاه موتور سیکلت متخلف توقیف، ۲۵ فقره سرقت لوازم منزل،مغازه ، وسایل داخل خودرو و… ،سه دستگاه موتور سیکلت سرقتی،  ۱۸ مورد کالای قاچاق، یک تن و ۵۰۰ کیلو زغال چوب، مقادیری مواد مخدر و … کشف و ضبط شد.

زارع یادآور شد: شهرستان کوهدشت یکی از شهرهای امن استان لرستان است./فارس

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

زاهدالدين آقايي در گفته :

نیروی انتظامی دست مریضا خسته نباشید به امید شهرستانی سرشار از امن و امنیت .آمین

رستمي در گفته :

درودبرسرهنگ ونیروهای فداکارش

آفرین به اقتدار نیروی انتظامی کوهدشت وتبریک به جناب سرهنگ زارع مرد روزهای سخت دیروز امروز وفردا .قطعا کوهدشت برای اشرار امن نیست

فرشید رستمی در گفته :

درود بر برادران نیروی انتظامی
خسته نباشید عرض میکنیم خدمت تک تک این عزیزان و برای همه اونها آرزوی موفقیت داریم

خسته نباشید

احمد زال پور در گفته :

با سلام و خسته نباشید
امیدوارم خداوند منان همیشه در این راه یار و یاورتان باشد، باز هم خسته نباشید…
خواهشمندیم جلوی موتور سواران مواد فروش باشید که در این شهر زیاد شده اند، و بصورت ملموس و در خیابان های کور کارشان را انجام می دهند.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :