کد خبر : 78863
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 243 بازدید

نارضایتی برخی شهروندان از «وضعیت شماره‌دهی» بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد / ساعات معطلی برای نوبت

    یکی از مهم ترین مسائلی که موجب نارضایتی شدید مردم از بیمارستان شهید رحیمی شده است، ضعف سیستم نوبت‌دهی برای پزشکان متخصص و همچنین معطلی بیمار برای پاسخ‌گویی از سوی اپراتور مربوطه در بیمارستان است.   به گزارش میرملاس ؛ در حالي که امروزه با پيشرفت تکنولوژي و آمدن دستگاه نوبت دهي به […]

Copy of Picture 055
 
 
یکی از مهم ترین مسائلی که موجب نارضایتی شدید مردم از بیمارستان شهید رحیمی شده است، ضعف سیستم نوبت‌دهی برای پزشکان متخصص و همچنین معطلی بیمار برای پاسخ‌گویی از سوی اپراتور مربوطه در بیمارستان است.
 

به گزارش میرملاس ؛ در حالي که امروزه با پيشرفت تکنولوژي و آمدن دستگاه نوبت دهي به اکثر بيمارستان ها حتي در بهداري ها نوبت گرفتن بيماران و همچنين وقت پرسنل بيمارستان و بيماران مديريت مي شود و کمتر براي گرفتن نوبت بيماران دچار دردسر مي شود و حتي در برخي موارد سيستم نوبت دهي اينترنتي هم شده است اما مردم لرستان بايد براي نوبت دهي در بيمارستان شهيد رحيمي خرم آباد ساعت 4 صبح در بيمارستان در صفوف طولاني منتظر بمانند.
يکي از مهم ترين مسائلي که موجب نارضايتي شديد مردم در اين بيمارستان شده است، ضعف سيستم نوبت‌دهي براي پزشکان متخصص و همچنين معطلي بيمار براي پاسخ‌گويي از سوي اپراتور مربوطه در بيمارستان است.
در حالي که بيمار و همراهانش در سخت ترين شرايط روحي ممکن قرار دارند، و احتمال هرگونه پرخاشگري و واکنش هايي از اين قبيل در اينگونه افراد امکان پذير است، متاسفانه پروسه پذيرش بيماران در اين بيمارستان به سختي صورت مي گيرد.
يك شهروند خانم که براي مراجعه به پزشک متخصص در بيمارستان شهيد رحيمي حضور دارد مي‌گويد: «از ساعت 5 بامداد اينجا هستم تازه شايد شماره گيرم نيايد!»
خانم دالوند يكي از افرادي است كه از يكي از روستاهاي روستاهاي بخش زاغه به اين بيمارستان مراجعه كرده است. او مي‌گويد: من از ۶و نيم صبح حركت كرده‌ام تا بتوانم ساعت ۸ در بيمارستان باشم. از الان تا ۴ و نيم بعد از ظهر بايد منتظر باشم تا شانس ويزيت 2 دقيقه‌اي از سوي پزشك متخصص را پيدا كنم.
منير رومياني از شهروندان خرم آبادي در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: نوبت‌گرفتن براي پزشك متخصص در بيمارستان شهيد رحيمي خيلي سخت است و معطلي دارد؛
خانم مريدي يكي ديگر از مراجعان اين بيمارستان است. مي‌گويد: من شهر نورآباد آمده‌ام و خودتان حساب كنيد ساعت چند حركت كرده‌ام تا ۷ اينجا باشم. برگشتن به شهر و مراجعه دوباره به بيمارستان واقعاً طاقت‌فرساست. ترجيح مي‌دهم در همين بيمارستان يا جاي ديگر خودم را سرگرم كنم تا نوبتم شود.
آقاي رضايي ديگر هم استاني مي گويد من از پلدختر آمده‌ام. به دليل قيمت بالاي ويزيت در مطب پزشكان مجبورم سختي حضور در بيمارستان را تحمل كنم. ۹ ساعت بايد براي ويزيت منتظر بمانم. اگر زمان ويزيت در روز قبل با تلفن هماهنگ مي‌شد مطمئناً كمك بسياري به من مي‌شد كه با مشكلات زياد و با وجود بيماري ۹ ساعت منتظر نمانم.
اميدواريم مسوولان مربوطه با تدابيري که براي نوبت دهي در اين بيمارستان مي انديشند، بيماران بتوانند از خدمات بيشتري در اين بيمارستان بهره مند شوند.

گزارش: فاطمه کردعليوند /موج

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کوهدشتی در گفته :

با سلام .بهترین کارنوبت دهی اینترنتی است که سایر شهرهای استان بتوانند به راحتی نوبت بگیرند.

[پاسخ]

همکار در گفته :

باسلام خدمت سایت میرملاس.متاسفانه مدیریت و کادر اداری بیمارستان شهید رحیمی به تنها چیزی که فکر نمیکنن تکریم ارباب رجوع و بیماران است.فقط و فقط سیاسی کاری و ستاد کاندیدایی خاص شده است.

[پاسخ]

م پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۲۱ آبان , ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰:

ستاد کدوم نماینده استاد؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :