کد خبر : 79106
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 129 بازدید

سه مکان برای استقبال و پذیرایی از زائران لرستانی در نجف و کربلا

به گزارش میرملاس ؛ سردار مرتضی کشکولی در نخستین جلسه ساماندهی زائران اربعین حسینی در لرستان که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، افزود:در این راستا دو مدرسه در نجف و یک مکان در کربلا برای استقبال و پذیرایی از زائران لرستانی در نظر گرفته شده است.وی تصریح […]

به گزارش میرملاس ؛ سردار مرتضی کشکولی در نخستین جلسه ساماندهی زائران اربعین حسینی در لرستان که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، افزود:در این راستا دو مدرسه در نجف و یک مکان در کربلا برای استقبال و پذیرایی از زائران لرستانی در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: در این راستا تاکنون 4 تریلر از استان لرستان که حامل وسایل ضروری و مورد نیاز زائران است به کربلا و نجف ارسال شده است.
وی افزود: استان لرستان نیز با توجه به اینکه در مسیر کاروان های زائران اربعین حسینی قرار دارد، باید از طریق مجتمع های بین راهی، حسینیه ها و مساجد از زائران حسینی استقبال کنند.
فرمانده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه سال گذشته زائران لرستانی در هنگام برگشت با مشکلات کمبود خودرو روبه رو شدند افزود: انتظار ما از مسئولان استان این است که امسال خودروهای بیشتری در نظر بگیرند و نظارت خوبی در این زمینه برای برگشت زائران لرستانی در مرز شهرستان مهران داشته باشند.
فرمانده قرارگاه صاحب الامر لرستان نیز در این جلسه افزود: از یک ماه و نیم گذشته فعالان اعزام های مردمی را رصد کرده ایم تا با استفاده از تجربیات سالهای گذشته آسیب ها و موانع موجود برای زائران را مطرح نمایند.
میثم کشکولی اظهار داشت: طبق گزارش هایی و پیشنهاداتی که این افراد دادند، نسبت به حمل و نقل از استان و مرز و بالعکس، سال گذشته بی سرومانی هایی وجود داشته که انتظار می رود امسال این گونه نباشد.
فرمانده قرارگاه صاحب الامر لرستان افزود: در حال حاضر گرفتن ویزا در لرستان کار خیلی سختی است و انتظار داریم که مسئولان در این زمینه نیز تلاش های خود را انجام دهند./ایرنا 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رزمنده کوهدشتی در گفته :

دورود بیکران خدا بر شما سردار عزیز

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با تشکر لطفا بفرمایید این اماکن در شهر هستند یا در مسیر؟ اگر داخل شهر هستند نشانی آنها هم ذکر شود . ممنون

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :