کد خبر : 79245
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 374 بازدید

فرماندار کوهدشت:عوامل وقوع سیلاب در کوهدشت همچنان پابرجا هستند

  به گزارش میرملاس ؛ محمدکرم محمدی در نشست با خبرنگاران در کوهدشت با اشاره به انتخابات پیش‌رو مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، اظهار داشت: مهم‌ترین نکته‌ای که در برگزاری این انتخابات باید مد نظر قرار گیرد تلاش برای تثبیت آرامش مردم است. وی با بیان اینکه صیانت از آرای مردم وظیفه شرعی و […]

 

به گزارش میرملاس ؛ محمدکرم محمدی در نشست با خبرنگاران در کوهدشت با اشاره به انتخابات پیش‌رو مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، اظهار داشت: مهم‌ترین نکته‌ای که در برگزاری این انتخابات باید مد نظر قرار گیرد تلاش برای تثبیت آرامش مردم است.

وی با بیان اینکه صیانت از آرای مردم وظیفه شرعی و قانونی ما است، گفت: بایستی با ایثارگری و تلاش این مهم را به سرانجام مطلوب برسانیم.

فرماندار کوهدشت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رأی مردم حق‌الناس است، گفت: در پیش‌گاه مردم قول می‌دهم در انتخابات پیش‌روی حق‌الناس را به‌طور کامل و در حد توان رعایت کنم.

وی با اشاره به جایگاه رسانه‌ها در صحنه انتخابات، خاطرنشان کرد: خبرنگاران می‌توانند در صحنه انتخابات با انعکاس واقعیت‌ها و اطلاع‌رسانی درست جامعه را به سمت‌وسوی دقیق هدایت نمایند تا پس از برگزاری انتخابات رقابت‌ها به رفاقت، همدلی و همزبانی منتهی شود.

این مسئول تأکید کرد: در روز انتخابات میز مطبوعات در فرمانداری شهرستان کوهدشت برقرار است و خبرنگاران این شهرستان از تمامی رسانه‌ها می‌توانند به انعکاس اخبار برگزاری انتخابات بپردازند.

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود از سیل اخیر کوهدشت یادکرد و گفت: عواملی که باعث به وجود آمدن سیل در کوهدشت بود همچنان پایدار هستند و درصورتی‌که دوباره بارش 50 میلی‌متری باران داشته باشیم، سیلاب کوهدشت را فرا می‌گیرد.

وی با اشاره به خسارات وارد شده به مردم کوهدشت در این سیلاب یادآور شد: از خیران لرستانی انتظار می‌رود تا در جبران خساراتی که در اثر سیلاب به مردم کوهدشت وارد شد، پیش‌قدم شوند./فارس

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :