کد خبر : 79263
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 205 بازدید

دوره آموزشی مجریان انتخابات تا 27 آذر به پایان می‌رسد

  به گزارش میرملاس ؛ دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: همایش آموزشی مجریان انتخابات سه استان مرکزی، لرستان و همدان برگزار می‌شود. علی پورعلی مطلق در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا  با بیان این که این همایش از فردا به مدت دو روز برگزار می‌شود افزود: در این همایش بیش از 165 نفر از بخشداران و […]

ستاد انتخابات

 

به گزارش میرملاس ؛ دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: همایش آموزشی مجریان انتخابات سه استان مرکزی، لرستان و همدان برگزار می‌شود.

علی پورعلی مطلق در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا  با بیان این که این همایش از فردا به مدت دو روز برگزار می‌شود افزود: در این همایش بیش از 165 نفر از بخشداران و فرمانداران این سه استان شرکت می‌کنند.

 

وی همچنین اظهار کرد: در این همایش مسائل حقوقی، امنیتی و اجرایی مرتبط با انتخابات مطرح می‌شود. اعضای ستاد انتخابات کشور به عنوان مدرس در این همایش حضور می‌یابند و جلسه پرسش و پاسخ هم برگزار می‌شود.

مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور در ادامه با اشاره به اینکه کلید واژه‌ در این انتخابات قانون مداری و مسلح بودن مجریان انتخاب به قانون است گفت: برای اینکه میزان تسلط مجریان انتخابات به قانون را ارزیابی کنیم. پس از برگزاری این همایش، از مجریان آزمون خواهیم گرفت.

پورعلی مطلق در پایان با بیان اینکه با برگزاری همایش در همدان، دوره آموزشی 24 استان به اتمام می‌رسد خاطر نشان کرد:‌ بعد از همایش همدان، همایش استان فارس برگزار می‌شود و پس از آن هم همایش استان تهران، با حضور مجریان انتخابات سه استان تهران، البرز و قم برگزار می‌شود. دوره‌ی آموزشی سایر استان‌ها هم تا 27 آذر ماه به پایان می‌رسد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :