کد خبر : 79338
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 75 بازدید

لرستان جزء پنج استان برتر جشنواره سراسری فیلم رشد شد

  به گزارش ميرملاس ؛ گودرز کریمی فر روز پنجشنبه با اعلام این خبر گفت :چهل و چهارمین جشنواره سراسری فیلم رشد همزمان با سراسر کشور با اکران 88 فیلم در استان لرستان برگزار شد .وی اظهار کرد : این جشنواره با شعار «دانش در آیینه هنر است» با نمایش فیلم های مستند علمی آموزشی، […]

 

به گزارش ميرملاس ؛ گودرز کریمی فر روز پنجشنبه با اعلام این خبر گفت :چهل و چهارمین جشنواره سراسری فیلم رشد همزمان با سراسر کشور با اکران 88 فیلم در استان لرستان برگزار شد .
وی اظهار کرد : این جشنواره با شعار «دانش در آیینه هنر است» با نمایش فیلم های مستند علمی آموزشی، مستند، انیمیشن، فیلم های تربیتی داستانی بلند و گروه فیلم های تربیتی داستانی کوتاه برگزار شد . 
وی تصریح کرد : هدف از اجرای جشنواره را آگاهی از تحولات و نوآوری های علمی آموزشی و تربیتی کشورهای جهان و توسعه فرهنگ به کارگیری فیلم آموزشی در فرآیند برنامه درسی برای تحقق بسته آموزشی به جای کتب درسی است .
وی گفت : فیلم های علمی آموزشی و تربیتی رشد در راستای اجرای سند تحول بنیادین و با نگاه ویژه به تعلیم و تربیت اسلامی، فرهنگ، تمدن و هویت ایرانی و اسلامی و پاسداشت زبان و ادبیات فارسی تولید و نمایش داده خواهند شد .
کریمی فر در ادامه به استقبال خوب دانش آموزان لرستانی از این فیلمها اشاره کرد و گفت : 22هزارو 251دانش آموز از فیلم های جشنواره رشد دیدن کردند .
کریمی فر در پایان افزود : چهل و پنجمین جشنواره سراسری فیلم رشد در تهران و هم زمان در پنج استان کشور از 22آبان ماه برگزار شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

معلم لرستانی در گفته :

سلام آقای مدیر کل. از شما میخواهیم مانند مدیرکل استان کرمان که حساب حقوقی معلمان استانش را به بانک کشاورزی انتقال داد و طبق توافق بین ایشان و بانک کشاورزی تسهیلات برای معلمان گرفت شما هم همین کار را برای ما معلمان لرستان انجام دهید. با سپاس فراوان
درباره انتقال حساب معلمان کرمان در اینترنت سرچ کنید

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

سلام مدیر کل . معلم لرستانی خوب گفتن تو رو خدا بگو پیگیرش باشند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :