کد خبر : 79338
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 74 بازدید

لرستان جزء پنج استان برتر جشنواره سراسری فیلم رشد شد

  به گزارش ميرملاس ؛ گودرز کریمی فر روز پنجشنبه با اعلام این خبر گفت :چهل و چهارمین جشنواره سراسری فیلم رشد همزمان با سراسر کشور با اکران 88 فیلم در استان لرستان برگزار شد .وی اظهار کرد : این جشنواره با شعار «دانش در آیینه هنر است» با نمایش فیلم های مستند علمی آموزشی، […]

 

به گزارش ميرملاس ؛ گودرز کریمی فر روز پنجشنبه با اعلام این خبر گفت :چهل و چهارمین جشنواره سراسری فیلم رشد همزمان با سراسر کشور با اکران 88 فیلم در استان لرستان برگزار شد .
وی اظهار کرد : این جشنواره با شعار «دانش در آیینه هنر است» با نمایش فیلم های مستند علمی آموزشی، مستند، انیمیشن، فیلم های تربیتی داستانی بلند و گروه فیلم های تربیتی داستانی کوتاه برگزار شد . 
وی تصریح کرد : هدف از اجرای جشنواره را آگاهی از تحولات و نوآوری های علمی آموزشی و تربیتی کشورهای جهان و توسعه فرهنگ به کارگیری فیلم آموزشی در فرآیند برنامه درسی برای تحقق بسته آموزشی به جای کتب درسی است .
وی گفت : فیلم های علمی آموزشی و تربیتی رشد در راستای اجرای سند تحول بنیادین و با نگاه ویژه به تعلیم و تربیت اسلامی، فرهنگ، تمدن و هویت ایرانی و اسلامی و پاسداشت زبان و ادبیات فارسی تولید و نمایش داده خواهند شد .
کریمی فر در ادامه به استقبال خوب دانش آموزان لرستانی از این فیلمها اشاره کرد و گفت : 22هزارو 251دانش آموز از فیلم های جشنواره رشد دیدن کردند .
کریمی فر در پایان افزود : چهل و پنجمین جشنواره سراسری فیلم رشد در تهران و هم زمان در پنج استان کشور از 22آبان ماه برگزار شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

معلم لرستانی در گفته :

سلام آقای مدیر کل. از شما میخواهیم مانند مدیرکل استان کرمان که حساب حقوقی معلمان استانش را به بانک کشاورزی انتقال داد و طبق توافق بین ایشان و بانک کشاورزی تسهیلات برای معلمان گرفت شما هم همین کار را برای ما معلمان لرستان انجام دهید. با سپاس فراوان
درباره انتقال حساب معلمان کرمان در اینترنت سرچ کنید

کوهدشتی در گفته :

سلام مدیر کل . معلم لرستانی خوب گفتن تو رو خدا بگو پیگیرش باشند

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :