کد خبر : 79353
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 98 بازدید

‌مدیرعامل شرکت گاز استان: 500 روستای لرستان تا پایان سال گازرسانی می‎شوند ‌

  به گزارش ميرملاس ؛  ‌مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: هم اکنون در 265 روستا کار طراحی گازرسانی در حال اجراست که پیش‎بینی می‎شود تا پایان امسال 500 روستای استان گازرسانی شوند.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حشمت‎الله شمس خرم‎آبادی در جمع خبرنگاران بیان کرد: هم اکنون 1530 روستای بالای 20 […]

DSC_8235-1

 

به گزارش ميرملاس ؛  ‌مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: هم اکنون در 265 روستا کار طراحی گازرسانی در حال اجراست که پیش‎بینی می‎شود تا پایان امسال 500 روستای استان گازرسانی شوند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حشمت‎الله شمس خرم‎آبادی در جمع خبرنگاران بیان کرد: هم اکنون 1530 روستای بالای 20 خانوار در استان وجود دارد که 1200 روستا از این تعداد از طریق تسهیلات بند «ق» قابلیت گازرسانی از طریق خط لوله دارند. سوخت مابقی این روستاها از طریق روش‎های جایگزین تأمین می‎شود.

 

این مسئول ادامه داد: در حال حاضر 670 روستای گازدار در استان وجود دارد که از این تعداد 350 روستا طی 2 سال اخیر گازرسانی شدند. امسال هم تعهد کردیم با همکاری استانداری لرستان 200 روستای دیگر را گازرسانی کنیم.

 

وی ادامه داد: نرخ بهره‎مندی خانوار روستایی از گاز را از 38 درصد به 68 درصد ظرف دو سال رسانده‎ایم.

 

مدیرعامل شرکت گاز لرستان تصریح کرد: در یکی از روستاهای کوهنانی کوهدشت، با وجود اینکه یک سال از عملیات گازرسانی این روستا می‎گذرد، به علت فقر مالی روستاییان، تنها 50 درصد مردم روستا از گاز استفاده می‎کنند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ریزبین در گفته :

باسلام .جناب آقای مهندس شمش مدیرکل محترم گاز استان .متاسفانه گاز رسانی به روستاهای بخش طرهان شهرستان کوهدشت به کندی ویا اصلا انجام نمی گیرد ومسولین بخش به فکر این موضوع نیستند وهمه چیز را عالی می بینند .کوپن های گاز برخی روستاها باطل شده است وامکان خرید نفت ندارند واز طرفی دیگر به انها گاز هم نداده اند. .خواهشمندیم به این منطقه بیشتر توجه کنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :