کد خبر : 79358
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 416 بازدید

امضای قرارداد ‌ساخت بیمارستان 500 تختخوابی خرم‌آباد با حضور وزیر بهداشت و سردار عبداللهی

  به گزارش ميرملاس ؛ هوشنگ بازوند ظهر امروز در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری لرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان ظرفیت‌های خیلی خوبی برای توسعه استان به شمار می‌روند. وی عنوان داشت: در سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری اجرای به آن تاکید […]

80404339-3453395

 

به گزارش ميرملاس ؛ هوشنگ بازوند ظهر امروز در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری لرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان ظرفیت‌های خیلی خوبی برای توسعه استان به شمار می‌روند.

وی عنوان داشت: در سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری اجرای به آن تاکید دارد، یکی از پایه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی وجود شرکت‌های دانش‌بنیان است.

این مسئول افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان یک سری مشکلات دارند که باید مورد حمایت قرار بگیرند و برای حل منابع مالی بانک‌ها باید به آنها کمک کنند.

بازوند تصریح کرد: عدم حمایت برخی دستگاه‌ها از شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از مشکلات این شرکت‌ها است که در هفته آینده این مشکلات را بررسی می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت‌های خوب برای توسعه استان استفاده کنیم.

استاندار لرستان گفت: برای ساخت ساختمان پارک علم و فناوری 18 هکتار زمین واگذار شده است که یک سری مشکلات حقوقی در این زمینه وجود دارد که امیدواریم آنها برطرف شود.

وی همچنین از سفر وزیر بهداشت و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ع) به استان لرستان خبر داد و گفت: اواخر هفته آینده وزیر بهداشت ‌همراه با سردار عبداللهی به استان لرستان سفر می‌کنند.

وی افزود: با توافقی که با قرارگاه خاتم الانبیا صورت گرفته‌ بیمارستان عشایر خرم‌آباد در اختیار این قرارگاه قرار می‌گیرد و با حضور سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا و دکتر هاشمی وزیر بهداشت قرارداد ساخت بیمارستان 500 تختخوابی توسط قرارگاه خاتم در خرم‌آباد به امضا می‌رسد./فارس

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حقیقت در گفته :

بزرگ مرد لرستان افتخار دلفان عزیز مرد شماره یک لرستان در سطوح کلان مدیریت کشور .سردار عبادالله عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه پاسداران

[پاسخ]

محمد در گفته :

از این ظرفیت بزرگ بیشتر باید استفاده کرد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :