کد خبر : 79438
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 456 بازدید

امام جمعه خرم آباد:تفکر بسیجی تنها راه تحقق اقتصاد مقاومتی است

به گزارش ميرملاس ؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی، در خطبه این هفته نماز جمعه خرم اباد با گرامیداشت هفته بسیج افزود: تنها عامل نجات بخش اقتصاد کشور تفکر بسیجی و استفاده از ظرفیت بسیج است چرا که بسیج یک ظرفیت پایان ناپذیر و دایمی در نظام جمهوری اسلامی است.وی اضافه کرد:تنها چیزی […]

میرعمادی

به گزارش ميرملاس ؛ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی، در خطبه این هفته نماز جمعه خرم اباد با گرامیداشت هفته بسیج افزود: تنها عامل نجات بخش اقتصاد کشور تفکر بسیجی و استفاده از ظرفیت بسیج است چرا که بسیج یک ظرفیت پایان ناپذیر و دایمی در نظام جمهوری اسلامی است.
وی اضافه کرد:تنها چیزی که می تواند با سلامت اقتصادی در جهت تخقق اقتصاد مقاومتی تلاش کند تفکر بسیجی است و امروز نیز بسیجیانی در این عرصه وارد شده اند که توانسته اند موفقیت هایی را هم بدست آورند.
حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی، اظهار داشت:بسیج یک تشکیلات انقلابی مردمی است که در تمام صحنه ها و در موقعیت های مختلف افتخار آفرین بوده است.
به گفته وی بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس و در عرصه های جهادی و سازندگی، در عرصه های علم و پژوهش و فناوری و در عرصه های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی توانسته است افتخار آفرین باشد.
وی با اشاره به اختلاس های صورت گرفته توسط برخی افراد افزود: در عرصه اقتصادی سالم ترین فعالیت اقتصادی توسط بسیجیان انجام می شود.
امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: بسیج در تمام دوره های انقلاب اسلامی همواره نقش برجسته و ممتاری از خود نشان داده است که ناشی از اخلاص و تقوا و ایمان و روحیه انقلابی بسیجیان است.
نماینده ولی فقیه دراستان لرستان ادامه داد: امروز تفکر بسیجی نجات بخش کشور است.
حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی، ادامه داد: از مسوولیت های بسیج، مقابله با جنگ نرم و مقابله با آسیب های اجتماعی و فرهنگی جنگ نرم دشمن است بطوری که بسیج با تفکر خود با امر به معروف و نهی از منکر و با هشدارها و تذکرهای خود برای مقابله با جنگ نرم دشمن می تواند افتخار آفرینی کند.
امام جمعه شهرستان خرم آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خوادث تروریستی گروه تکفیری موسوم به داعش در پاریس گفت: بدون شک اقدامات تروریستی چه در پاریس، لبنان، سوریه ، عراق و در هر جای دیگری محکوم است اما نکته قابل تامل در این خصوص رفتار دو گانه غرب با تروریست است.
وی افزود: حادثه تروریستی داعش در پاریس در تمام رسانه های و به تمام زبان ها و توسط تمام روسای جمهور غرب محکوم شد اما همین حادثه ها در لبنان و عراق و سوریه را محکوم نمی کنند که نشان دهنده رفتار دو گانه غرب و تقسیم بندی از تروریسم به تروریسم بد و خوب است.
امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه رفتار دو گانه غرب در برابر تروریسم و حقوق بشر ناشی از تزلزلزل غرب است افزود: تنها راه مبارزه با تروریست این است که غرب و استکبار جهانی دست از حمایت های خود از تروریست ها و داعش بردارد.
حجت الاسلام میر عمادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به احیای سنت پیاده روی اربعین حسینی گفت:سنت احیای شده پیاده روی اربعین حسینی بزرگترین اجتماع جهان اسلام است که در سایه عترت و قرآن شکل گرفته و هدف آن اتحاد و وحدت مسلمانان جهان است.
وی گفت: این اجتماع عظیم و میلیونی اسلامی پیامش مبارزه با ظلم و استکبار ، اتحاد اسلامی و لبیک یا حسین است که انتظار است تا دوستداران اهل بیت با کمک های خودشان زائران پیاده رو حسینی را یاری دهند./ايرنا

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :