کد خبر : 7948
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 40 بازدید

انتقاد فرماندار خرم‎آباد از بانکهای لرستان

  به گزارش میرملاس نیوز ؛  “ولی‏پوری” در جمع خبرنگاران استان، افزود: در جامعه‌‏ای که نقد، انتقاد و پیشنهاد نباشد آن جامعه پیشرفت نخواهد کرد.   وی با بیان اینکه صحت، سرعت و دقت سه رکن اصلی خبر است که خبرنگاران باید مدنظر قرار دهند، اظهار کرد: نباید صحت و دقت فدای سرعت شود؛ مطبوعات […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  “ولی‏پوری” در جمع خبرنگاران استان، افزود: در جامعه‌‏ای که نقد، انتقاد و پیشنهاد نباشد آن جامعه پیشرفت نخواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه صحت، سرعت و دقت سه رکن اصلی خبر است که خبرنگاران باید مدنظر قرار دهند، اظهار کرد: نباید صحت و دقت فدای سرعت شود؛ مطبوعات و خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای مردم هستند که باید نقاط قوت و ضعف را بدون هرگونه گرایش سیاسی انعکاس دهند.

 

فرماندار خرم‏‌آباد ادامه داد: خبرنگار باید دشمن‌‏شناس باشد و در شرایط امروز که استکبار علیه نظام سم‎پاشی و تبلیغات سوء می‎کند، رسالت خبرنگاران چند برابر می‎شود.

 

وی گفت: همانگونه که رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس از تمامیت ارضی و نوامیس مردم صیانت کردند خبرنگاران نیز باید این مهم را عملی کنند و قلم خود را علیه دشمنان نظام و انقلاب به کار گیرند.

 

ولی‎پوری با بیان اینکه خبرنگار متعهد با هیچ نیروی خودی دشمنی نمی‎کند و هدفش اصلاح امور و عاقبت به خیری مردم است، اظهار کرد: شأن خبرنگار فراتر از این است که در گروهها و جریانات سیاسی قرار گیرد و باید بی‌‏طرفی خود را حفظ كرده و نگاه جانبدارانه نداشته باشد.

 

وی اظهار کرد: شهید صارمی مصداق شجاعت، جسارت و نترس بودن به حساب آمده و مایه افتخار همه به ویژه اصحاب قلم و رسانه است.

 

فرماندار خرم‎آباد با اشاره به تصویب 501 طرح در کارگروه کشاورزی شهرستان خرم‎آباد، اضافه کرد: برای این طرحها 102 میلیارد تومان اعتبار مصوب شده که تاکنون تنها سه میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

 

وی اضافه کرد: با تحقق این طرحها یکهزار و 626 فرصت شغلی ایجاد می‏‌شود اما متأسفانه در این راستا همکاری بانکهای عامل، ضعیف است و نیاز است که مسوولین بانکها کمک کنند تا مردم از این فرصت، امکانات و تسهیلات مصوب شده نهایت استفاده را ببرند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بيكار در گفته :

فرياد از اين بانكها -خدايا دادخلق را از اين بانكها بستان .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :