کد خبر : 79503
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 181 بازدید

امام جمعه کوهدشت: کارکردهای امروزه بسیج همه‌جانبه است

  به گزارش ميرملاس ؛ حجت‌الاسلام‌ ابراهیم طهماسبی امروز در جمع کارکنان سپاه پاسداران و بسیجیان شهرستان ضمن گرامیداشت هفته بسیج به اهمیت و ضرورت بسیج در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: بالاترین نشان برای یک انسان مخلص نشان بسیجی است. وی به تدبیر هوشمندانه امام خمینی(ره) در تاریخ پنج آذر 58 در فرمان […]

IMG_5251-e1419945880225

 

به گزارش ميرملاس ؛ حجت‌الاسلام‌ ابراهیم طهماسبی امروز در جمع کارکنان سپاه پاسداران و بسیجیان شهرستان ضمن گرامیداشت هفته بسیج به اهمیت و ضرورت بسیج در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: بالاترین نشان برای یک انسان مخلص نشان بسیجی است.

وی به تدبیر هوشمندانه امام خمینی(ره) در تاریخ پنج آذر 58 در فرمان تشکیل بسیج اشاره کردند و افزود: بعد از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام  که بسیجی بودند، اهمیت بسیج برای همگان در کشور مشخص شد.

طهماسبی اظهار داشت: بسیج در برهه‌ای از زمان در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی جنگید، اما امروزه کارکردهای بسیج همه جانبه شده، کارکردهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و حتی در حوادث غیرمترقبه نیرویی کارآمد است.

امام جمعه کوهدشت ضمن تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات جاری کشور اعم از مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری افزود: انتخابات برای ما تکلیف محور است، تدبیر مقام معظم رهبری راهگشا است و ما نیز آن را دنبال می‌کنیم./فارس

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

اسماعیلی در گفته :

سلام بر دلاور مرد سپاه محمد حقی زاده انشاالله موفق و موید و سربلند باشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :