کد خبر : 79508
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 122 بازدید

دومین جلسه ستاد اربعین لرستان برگزار شد

  به گزارش ميرملاس؛ عصر امروز دومین جلسه ستاد اربعین استان لرستان به ریاست استاندار و حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و جمعی از مدیران و مسئولان استان لرستان در خرم‌آباد برگزار شد. مدیرکل حمل و نقل استان لرستان در این جلسه بیان کرد: حجم بازگشت زائران بعد از اربعین بسیار بالا […]

13911018000352_PhotoL

 

به گزارش ميرملاس؛ عصر امروز دومین جلسه ستاد اربعین استان لرستان به ریاست استاندار و حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و جمعی از مدیران و مسئولان استان لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

مدیرکل حمل و نقل استان لرستان در این جلسه بیان کرد: حجم بازگشت زائران بعد از اربعین بسیار بالا است، لذا اتوبوس‌ها برای اعزام حمل زائران آماده شده‌اند.

حسن رحمانی گفت: سال گذشته وسایل نقلیه استان لرستان 28 هزار زائر را جابه‌جا کردند که 566 اتوبوس و 330 مینی‌بوس این کار را انجام داد و از لحاظ افزایش تردد زائران لرستان با افزایش 29 درصدی سومین استان کشور بود.

وی افزود: با توجه به اینکه انتظار می‌رود، امسال تعداد زائران بیشتر باشد، برای جابه‌جایی و انتقال آنها باید از ظرفیت اتوبوس‌های خط واحد نیز استفاده کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان نیز اظهار کرد: سال گذشته مشکلاتی که در مرز وجود داشت از مشکلات موجود در کشور عراق برای زائران بیشتر بود، لذا امسال باید از تجربه گذشته استفاده کنیم و تمام تلاش خود را برای خدمت مناسب به زائران انجام دهیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی‌امین گفت: ایجاد یک محل برای اسکان موقت زائران باید مد نظر باشد و فراهم شدن وسایل ایاب و ذهاب نیز باید مورد توجه قرار بگیرد تا مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد./فارس

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :