کد خبر : 79522
تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 109 بازدید

فرماندار کوهدشت:در برنامه ششم توسعه باید نگاه ویژه ای به شهرستانهای محروم شود

  به گزارش ميرملاس ؛  کرم محمدی در جلسه شورای برنامه ریزی استان لرستان با اشاره به روند کند اجرای پروژه های عمرانی شهرستان کوهدشت طی سالهای گذشته افزود: برخی پروژه های این شهرستان مانند سدها سالهای زیادی است که در مرحله مطالعه باقی مانده است و اجرایی نشدن این پروژه ها خاطر مردم کوهدشت […]

 

به گزارش ميرملاس ؛  کرم محمدی در جلسه شورای برنامه ریزی استان لرستان با اشاره به روند کند اجرای پروژه های عمرانی شهرستان کوهدشت طی سالهای گذشته افزود: برخی پروژه های این شهرستان مانند سدها سالهای زیادی است که در مرحله مطالعه باقی مانده است و اجرایی نشدن این پروژه ها خاطر مردم کوهدشت را مکدر کرده است.
وی اظهار داشت:مرحله مطالعاتی پروژه های سدسازی این شهرستان 15 سال پیش انجام شده است و این در حالیست که هنوز به مرحله اجرا در نیامده اند.
فرماندار شهرستان کوهدشت ،تصریح کرد:اگر این پروژه ها اجرایی می شد امروز این میزان خسارت را نداشتیم و نیازی به تانکر برای آبرسانی به مردم برخی مناطق این شهرستان نبود.
محمدی با بیان اینکه اجرایی نشدن پروژه های راهسازی این شهرستان بعد از گذشت سالها یکی دیگر از خاطرات تلخ برای مردم این شهرستان است ،افزود: در جاده های شهرستان کوهدشت همواره شاهد وقوع تصادفات هستیم و در این راستا باید زمینه ای برای تکمیل پروژه های عمرانی این شهرستان فراهم شود.
وی با بیان اینکه عدم اجرای زیرساختها در کوهدشت موجب شده که بخش خصوصی رغبتی برای سرمایه گذاری در این شهرستان نداشته باشد افزود: برخی ایستگاه پمپاژ های این شهرستان بعد از 15 سال به بهره برداری رسیده است.
فرماندار شهرستان کوهدشت وجود اینگونه مشکلات را موجب ایجاد آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان دانست و بر نگاه ویژه دولت در برنامه ششم توسعه به شهرستانهای محروم تاکید کرد./ايرنا

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امرایی (طولابی) در گفته :

با سلام خدمت فرماندار فهیم و دلسوز .
گوش شنوا کو؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :