کد خبر : 79558
تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 599 بازدید

دل انگیز: نعمت‌پور می‌توانست تا المپیک ۲۰۲۰ افتخارآفرینی کند

    به گزارش ميرملاس ؛ روح الله دل انگیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  درباره خداحافظی طالب نعمت‌پور از دنیای قهرمانی گفت: با وجود اینکه 3 ماه دیگر به پایان محرومیت نعمت‌پور مانده بود و محمد بنا نیز او را به اردوی تیم ملی دعوت کرده بود از دنیای قهرمانی خداحافظی و همه را با […]

 

 

به گزارش ميرملاس ؛ روح الله دل انگیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  درباره خداحافظی طالب نعمت‌پور از دنیای قهرمانی گفت: با وجود اینکه 3 ماه دیگر به پایان محرومیت نعمت‌پور مانده بود و محمد بنا نیز او را به اردوی تیم ملی دعوت کرده بود از دنیای قهرمانی خداحافظی و همه را با این تصمیم متاثر کرد. نعمت‌پور این پتانسیل را داشت که تا المپیک 2020 کشتی بگیرد و افتخار آفرینی کند.

وی ادامه داد: البته نعمت‌پور از پتانسیل بالایی برای مدیریت و مربیگری برخوردار است و با تجربیاتی که در دوران قهرمانی کسب کرده و با تحصیلات دانشگاهی که از نظر علمی برخوردار است قطعا در آینده حرف‌های زیادی در این عرصه‌ها خواهد داشت. من از نزدیک مدیریت او را در هدایت تیم بیمه رازی در مسابقات لیگ که در هر دو مرحله قهرمان شد، مشاهده کرده‌ام و نشان داده که در امر مدیریت بسیار قوی است.

دل انگیز خاطر نشان کرد: به هر حال نباید فراموش کرد که نعمت‌پور با تمام فراز و نشیب‌هایی که در دوران قهرمانی برایش پیش آمد با کسب عناوین مختلف در سطح جهان و آسیا از نوابغ ورزش کشور و استان لرستان به ویژه باعث افتخار شهرستان کوهدشت بوده و ماندگار خواهد ماند. امیدوارم در آینده در عرصه مربیگری و مدیریت باز هم باعث افتخار و پیشرفت جوانان این مرز و بوم و شهرستان کوهدشت باشد. قطعا مردم هیچوقت افتخارات بزرگ طالب را که بارها باعث به اهتزاز پرچم مقدس کشورمان شد فراموش نخواهند کرد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

همشهری در گفته :

هر دو فهرمان موفق باشید

[پاسخ]

مهدی احمدی در گفته :

سلام برادر دل انگیز …احسن بر شما دوست گرامی که حامی آقای نعمت پور قهرمان ارزشمند بوده اید وهستید

[پاسخ]

یونس قبادی در گفته :

سلام بر دلاوران کوهدشت . اطمینان دارم که اگر نعمت پور در دنیای قهرمانی باقی میماند میتوانست افتخارات بیشتری بدست آورد . بهر حال انشاءالله وارد معرکه مربیگری شود و بر افتخاراتش بیفزاید همچنانکه برادر عزیزمان آقای دل انگیز برای این دیار افتخار بزرگیست . برای هر دو پهلوان آرزوی سربلند دارم .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :