کد خبر : 79608
تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 238 بازدید

فرماندار خرم آباد : ما پاسخگوی افکار عمومی و کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری می باشیم

    به گزارش میرملاس ؛ دومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان خرم آباد به ریاست فرماندار خرم آباد و با حضور معاون سیاسی فرماندار،بخشدار بخش های مرکزی، زاغه،پاپی، بیرانوند و مسوولین و کارشناسان واحدهای مختلف فرمانداری در سالن شماره یک فرمانداری برگزار شد. در این جلسه فرماندار خرم آباد با تبریک هفته بسیج بر این […]

f-1

 

 

به گزارش میرملاس ؛

دومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان خرم آباد به ریاست فرماندار خرم آباد و با حضور معاون سیاسی فرماندار،بخشدار بخش های مرکزی، زاغه،پاپی، بیرانوند و مسوولین و کارشناسان واحدهای مختلف فرمانداری در سالن شماره یک فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه فرماندار خرم آباد با تبریک هفته بسیج بر این نکته تاکید کرد که: به  قسمت عمیق و حساس انتخابات در حال نزدیک شدن هستیم، وی عنوان کرد: ما پاسخگوی افکار عمومی و کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری می باشیم. که همین امر وظیفه ی ما را سنگین تر کرده است. حبیب اله خجسته پور افزود: انتظار داریم همه همکاران با دقت و صرف انرژی بیشتر در راه برگزاری انتخابات تلاش نمایند.
معاون سیاسی فرمانداری خرم آباد با یادآوری روز ثبت نام کاندیداها اظهار داشت: از تاریخ نوزدهم آذرماه هیات اجرایی تشکیل و شروع به فعالیت خواهد کرد. محمود آشناگر تصریح کرد: پس از تشکیل کمیته های مختلف، تجزیه و تحیلیل شرایط، نیازها و امکانات مورد نظر تامین خواهد شد.
آشناگر شجاعت و قاطعیت را در برگزاری انتخابات مهم دانست و گفت : شجاعت و قاطعیت همراه با اجرای قانون برای ما ملاک و مهم است. و در همین راستا نیز اقدام خواهیم کرد.
بخشداران بخش های مرکزی،زاغه،پاپی،بیرانوند و مسوولین واحد های مختلف فرمانداری خرم آباد طی چند دقیقه  نظرات و راهکارهایی را  جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات بیان داشتند.
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :