کد خبر : 79643
تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 247 بازدید

فرمانده قرار گاه خاتم الانبیاء (ص): 11 پروژه بزرگ و زیرساختی در لرستان در دست ساخت است

  به گزارش ميرملاس؛ سردار سرتیپ عبادالله عبدالهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : این پروژه ها در بخش های راه آهن ، آزادراه ، سد سازی ، فرودگاه و خط انتقال آب در دست ساخت است که با بهره برداری از آنان تحول چشمگیری در ایجاد زیرساخت های […]

753772

 

به گزارش ميرملاس؛ سردار سرتیپ عبادالله عبدالهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : این پروژه ها در بخش های راه آهن ، آزادراه ، سد سازی ، فرودگاه و خط انتقال آب در دست ساخت است که با بهره برداری از آنان تحول چشمگیری در ایجاد زیرساخت های مهم در استان بوجود خواهد آمد. 
وی با بیان اینکه قرار گاه خاتم در گذشته در لرستان حضور نداشت افزود : قرارگاه همچنین در سطح استان لرستان علاوه بر پروژه های مهم و زیرساختی طرح های را نیز در زمینه محرومیت زدایی چون ساخت مساجد ، مدرسه و یادمان ها شهدا انجام داده است .
وی با بیان اینکه هر چه در توان داشته باشیم به مردم لرستان کمک خواهیم کرد ادامه داد : در سطح استان لرستان کارهای بزرگی صورت گرفته است و وظیفه خود می دانیم به این مردم دوستدار نظام خدمت کنیم چون مردم این استان در دوران دفاع مقدس بخوبی درخشیدند و اگر بتوانیم کاری برای آنان کاری انجام دهیم آنرا از افتخارات خود می دانیم و در خاطرات ما خواهد ماند .
سردار عبدالهی با بیان اینکه آموزش حق مسلم مردم روستاهای کشور است تاکید دارد : بسیاری از دانش آموزان مناطق محروم در لرستان در خواست تاسیس مدرسه را دارند که تقاضای به حقی است چون داشتن مکان امن و استاندارد برای تحصیل حق مسلم آنان است.
وی یاد آور شد :دانش آموزان مناطق محروم نشان دادند از استعدادهای خوبی برخوردارند و از سرمایه های کشور محسوب می شوند و شاید در آینده نابغه ای باشند لذا بایستی در جهت تحقق خواسته های آنان اقدام نماییم.
وی بیان داشت : امروز قرارگاه سازندگی خاتم ( ص)به یک نقطه اتکای بزرگ برای کل کشور تبدیل شده است و همه مسوولان از قرارگاه توقع دارند که بسیاری از مشکلات استانهای محروم را حل نماید.
وی با بیان اینکه هر نقطه ای از ایران اسلامی که نیاز به محرومیت زدایی داشته باشد این قرارگاه به عمران و آبادانی می پردازد افزود: واقعیت امر این است که مشکلات و وضعیت محرومیت در برخی مناطق کشور واقعا نگران کننده است ودر بازدیدهای که از نقاط مختلف کشور داریم محرومیت های فراوانی را مشاهده می کنیم .
سردار عبدالهی اظهار داشت: مشکلات در برخی نقاط محروم واقعا زیاد است و این مشکلات از زمانی که جهاد کشاورزی ادغام شد بیشتر احساس می شود و هنوز آب ، برق ، بهداشت و آموزش از دغدغه های بسیاری از روستا های کشور است.
**13 هزار طرح محرومیت زدایی یدر سطح کشور اجرا شده است
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه توسط قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) 13 هزار طرح محرومیت زدایی یدر سطح کشور اجرا شده است بیان داشت : خدمت به محرومین و خدمات رسانی به مناطق محروم از رویکردهای مهم قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) است.
وی یاد آورشد : با توجه به تاکید امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به محرومین و مناطق محروم و محرومیت زدایی از روستاها خدمت به محرومین را وظیفه شرعی و قانونی خود می دانیم لذا این قرارگاه هرچه در توان دارد برای توسعه مناطق محروم بکار می گیرد و معتقدیم روستاها تامین کننده بسیاری از نیازهای کشور هستند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سلام من میخواستم بگم الان 7ماهه کراییه راننده بنکر های سیمان پرداخت نشده پس کی رسیدگی میشن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :