کد خبر : 79701
تاریخ انتشار : ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 116 بازدید

تعاونی مطبوعات در لرستان راه اندازی می شود/ دیدار “بهبهانی” با مدیران مسئول نشریات محلی استان

  به گزارش میرملاس ؛ علی اکبر بهبهانی، مدیرعامل تعاونی مطبوعات کشور با حضور در استان لرستان طی نشستی با مدیران مسئول نشریات محلی دیدار و گفت و گو خواهد کرد. دکتر بهبهانی در سفر یک روزه ی خود به لرستان صبح روز پنج شنبه، پنجم آذرماه وارد خرم آباد می شود و طی نشستی […]

download

 

به گزارش میرملاس ؛ علی اکبر بهبهانی، مدیرعامل تعاونی مطبوعات کشور با حضور در استان لرستان طی نشستی با مدیران مسئول نشریات محلی دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

دکتر بهبهانی در سفر یک روزه ی خود به لرستان صبح روز پنج شنبه، پنجم آذرماه وارد خرم آباد می شود و طی نشستی در حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با مدیران مسئول نشریات محلی استان به گفت و گو و تبادل نظر خواهد پرداخت.

وی هدف اصلی خود ازسفر به لرستان و دیدار با مدیران مسئول نشریات محلی استان را بررسی و تشریح فعالیت های تعاونی مطبوعات کشور و راه اندازی این تعاونی در لرستان و همچنین راه اندازی مقدمات سامانه اشتراک نشریات محلی در استان لرستان عنوان کرده است.

نشست هم اندیشی دکتر بهبهانی ساعت 10صبح روز پنجشنبه در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار خواهد شد که اخبار و نتایج مربوط به این نشست متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تعاونی مطبوعات لرستان در گفته :

سلام
درود فراوان به جناب آزادبخت و دست اندرکاران سایت پرمخاطب میرملاس نیوز

سپاس از انتشار اخبار مربوط به حوزه ی مطبوعات.

یکی از رااهای موفقیت تعاونی مطبوعات در زاقع همراهی دوستان مطبوعاتی است که باعث تقویت مجموعه شده،
راه اندازی تعاونی مطبوعات حرکت شگرف برای حمایت مستقیم نشریات است و همین امر از وابستگی به ادارات جلوگیری خواهد کرد.
ان شاا…

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :