کد خبر : 79724
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 212 بازدید

رونمایی از دو عنوان کتاب تالیف تورج حسنی راد در سمینار کارگاهی آموزشی “لذت کتابخوانی”

      اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت با همکاری اداره ارشاد این شهرستان سمینار آموزشی کارگاهی لذت کتابخوانی را برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کوهدشت آقای مراد درویشی معاونت اداره آموزش و پرورش شهرستان طی سخنانی بر اهمیت و ضرورت کتاب و کتابخوانی تاکید کرده و متذکر شد که […]

4_398605739964235923

 

 

 

اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت با همکاری اداره ارشاد این شهرستان سمینار آموزشی کارگاهی لذت کتابخوانی را برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کوهدشت آقای مراد درویشی معاونت اداره آموزش و پرورش شهرستان طی سخنانی بر اهمیت و ضرورت کتاب و کتابخوانی تاکید کرده و متذکر شد که باید یاد بگیریم که چه کتابهایی را بخوانیم و برای کودکانمان نیز بتوانیم کتابهای مفیدی تهیه کنیم. وی ارزش داشتن کتاب را در خواندن آن دانست و گفت: کتاب برای در قفسه گذاشتن چاپ نمی شود.
درویشی اضافه کرد: افتخار ما مسلمانان اینست که بهترین و بزرگترین کتاب دنیا را که همان قرآن است و راه سعادت بشر را نشان می دهد متعلق به ماست.وی همچنین نهج البلاغه را یکی از افتخارات شیعه دانست و گفت: جامع ترین و مفیدترین کتاب سیاسی و مملکت داری نهج البلاغه است. در پایان  از دوعنوان کتاب با عنوان عدالت آموزشی و کتاب خلاقیت تفکر انتقادی در نظام آموزشی  تالیف  تورج حسنی راد عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور لرستان رونمایی شد.
 
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رستمی راد در گفته :

تبریک به دکتر حسنی عریر

[پاسخ]

همکار در گفته :

انتساب شایسته جنابعالی را تبریک میگوییم

[پاسخ]

کریم نیک نام در گفته :

فرمایشات معاون محترم آموزش و پرورش ، جناب درویشی شایسته تامل جدی است .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :