کد خبر : 79775
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 175 بازدید

خبر خوش برای «فلک الافلاک»/ ۱۱ میلیارد اعتبار آزادسازی ابلاغ شد

  به گزارش ميرملاس ؛ هوشنگ بازوند صبح پنجشنبه در جلسه بررسی وضعیت پروژه های مصوب سفر هیئت دولت با اشاره به اینکه تعداد ۷۹ پروژه در سفر هیئت دولت به لرستان مصوب شد، اظهار داشت: قرار شد این تعداد پروژه ظرف دو سال نهایی شده و به بهره برداری برسند. وی با بیان اینکه […]

 

به گزارش ميرملاس ؛ هوشنگ بازوند صبح پنجشنبه در جلسه بررسی وضعیت پروژه های مصوب سفر هیئت دولت با اشاره به اینکه تعداد ۷۹ پروژه در سفر هیئت دولت به لرستان مصوب شد، اظهار داشت: قرار شد این تعداد پروژه ظرف دو سال نهایی شده و به بهره برداری برسند.

وی با بیان اینکه در سال ۹۳ اعتبار این پروژه به میزان ۹۶ درصد تخصیص یافت، تصریح کرد: در سال ۹۴ تا کنون نیز تخصیص ۵۰ درصدی اعتبارات این پروژه ها را داشته ایم.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه معدل پیشرفت فیزیکی پروژه های سفر هیئت دولت خوب است، گفت: اما وضعیت برخی دستگاه ها در اجرای پروژه ای سفر هیئت دولت مطلوب نیست.

بازوند افزود: گرچه پروژه های سفر هیئت دولت پروژه های ملی هستند اما نقش مدیران دستگاه های استان در جذب اعتبار و پیشرفت پروژه ها بسیار موثر است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ابلاغ اعتبار برای آزادسازی حریم قلعه اشاره کرد و بیان داشت: ۲۰ میلیارد اعتبار برای آزادسازی حریم قلعه قرار شد ابلاغ کنند که روز گذشته مبلغ ۱۱ میلیارد تومان از آن به استان داده شد.

استاندار لرستان ادامه داد: ۹ میلیارد اعتبار باقی مانده نیز به زودی به استان ابلاغ می شود./فارس

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بسیجی گمنام در گفته :

بودجه مقبره شهدای گمنام پلدختر چی؟ غریبانه در دل ماه کوه رها شده اند

[پاسخ]

بسیجی گمنام در گفته :

بودجه مقبره شهدای گمنام پلدختر چی؟ غریبانه در دل مله کوه رها شده اند

[پاسخ]

عزت اله،بیگی زاده در گفته :

درود بر استاندار پرتلاش،زحمت کش

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :