کد خبر : 79796
تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 214 بازدید

ابوترابی و بروجردی تشکیل جمعیت رهروان را نفی کردند

  به گزارش ميرملاس ؛ حميد رضا ترقي در گفتگو با خبرنگار مهر گفت : ایجاد تشکل رهروان دلیلی بر اینکه آنان استراتژی انتخاباتی خود را بر مبنای ائتلاف با اعتدال تنظیم کرده باشند، نیست. وی با بیان اینکه بیش از یک سال است که مسئولین این فراکسیون به دنبال رسمی کردن مجموعه‌شان بودند، گفت: […]

790612

 

به گزارش ميرملاس ؛ حميد رضا ترقي در گفتگو با خبرنگار مهر گفت : ایجاد تشکل رهروان دلیلی بر اینکه آنان استراتژی انتخاباتی خود را بر مبنای ائتلاف با اعتدال تنظیم کرده باشند، نیست.

وی با بیان اینکه بیش از یک سال است که مسئولین این فراکسیون به دنبال رسمی کردن مجموعه‌شان بودند، گفت: اینکه این مسئله تحقق پیدا کرده است فکر نمی‌کنم که چنین چیزی صحت داشته باشد؛ چرا که خیلی از مسئولین این فراکسیون همچون آقای ابوترابی و بروجردی چنین موضوعی را نفی کرده‌اند و بعید می‌دانم که واقعیت داشته باشد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، همچنین در مورد روند وحدت در جریان اصولگرایی گفت: جریان اصولگرایی برنامه انتخاباتی خود را طبق زمانبندی طی می‌کند و هر زمان که لازم باشد در این مورد اطلاع‌رسانی خواهد کرد، چرا که  بنا ندارد از اکنون فضای کشور را انتخاباتی کند.

به گزارش مهر، ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس و عضو فراکسیون رهبروان روز چهارشنبه خبر از انتخاب اعضای هیأت مؤسس جمعیت رهروان ولایت داد.

به گفته عبدی اعضای هیات موسس جمعیت رهروان بدین شرح است:

غلام‌رضا نوری قزلجه، علا‌الدین بروجردی، محمدعلی پورمختار، سید رضا اکرمی، منصور حقیقت‌پور، ایرج عبدی، بهروز نعمتی، حمیدرضا کاتوزیان، محمد سقایی، سید احمدرضا دستغیب، جواد هروی، عوض حیدرپور، اللهیار ملکشاهی، کاظم جلالی، محمد باقری بنابی، محمدرضا محسنی ثانی، عباسعلی منصوری آرانی، حسین سبحانی‌نیا، علی مروی، سیدشریف حسینی، هادی قوامی، حسین انتظامی، لاله افتخاری، فاطمه رهبر.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :