کد خبر : 79959
تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 231 بازدید

اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح های فرهنگی لرستان

  به گزارش میرملاس ؛ حجت الاسلام حمید رضا حنان در جلسه شورای برنامه ریزی استان لرستان با اشاره به اینکه ما در حوزه های مختلف استان برنامه داریم اظهار داشت: تا کنون بیش از ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرحهای فرهنگی استان اعتبار جذب کرده ایم. وی به موضوع تجهیز مجتمع های فرهنگی در […]

 

به گزارش میرملاس ؛ حجت الاسلام حمید رضا حنان در جلسه شورای برنامه ریزی استان لرستان با اشاره به اینکه ما در حوزه های مختلف استان برنامه داریم اظهار داشت: تا کنون بیش از ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرحهای فرهنگی استان اعتبار جذب کرده ایم.

وی به موضوع تجهیز مجتمع های فرهنگی در استان لرستان و اعتبارات در نظر گرفته شده در کل کشور در این زمینه اشاره کرد و گفت: در مجموع برای تجهیز مجتمع های فرهنگی در کشور ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که از این میزان چهار میلیارد تومان مربوط به استان تهران و ما بقی آن به سایر استانها اختصاص می یابد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه وزارتخانه قول مساعد داده که تجهیز مجتمع های فرهنگی لرستان را در اولویت قرار دهد گفت: ۶۰۰ میلیون تومان در این زمینه به استان لرستان پرداخت خواهد شد.

حجت الاسلام حنان از جذب یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای کانون های مساجد لرستان خبر داد و تصریح کرد: در مجموع تا کنون توانسته ایم از محل های مختلف برای استان ۱۰ میلیارد تومان اعتبار جذب کنیم.

وی از خرید ۴۰۰ میلیون تومان کتاب در استان خبر داد و گفت:اداره کل ارشاد لرستان پس از ماه صفر «از ساز تا آواز» در استان برنامه دارد!

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :