کد خبر : 80057
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 886 بازدید

گزارش تصویری / دیدار استاندار لرستان با خانواده مرحوم نوروزیان قهرمان دوچرخه سواری بروجرد

   استاندار لرستان روز جمعه به همراه رییس فدراسیون دوچرخه سواری با خانواده مرحوم علیرضا نوروزیان قهرمان دوچرخه سواری کشور دیدار کردند. به گزارش میرملاس ؛  در این دیدار هوشنگ بازوند ضمن تسلیت به خانواده این قهرمان دوچرخه سواری لرستان با بیان اینکه ورزشکاران و قهرمانان سرمشق و الگوی همه جوانان هستند گفت:وجود قهرمانان و […]

 

 استاندار لرستان روز جمعه به همراه رییس فدراسیون دوچرخه سواری با خانواده مرحوم علیرضا نوروزیان قهرمان دوچرخه سواری کشور دیدار کردند.

به گزارش میرملاس ؛  در این دیدار هوشنگ بازوند ضمن تسلیت به خانواده این قهرمان دوچرخه سواری لرستان با بیان اینکه ورزشکاران و قهرمانان سرمشق و الگوی همه جوانان هستند گفت:وجود قهرمانان و فعالیت های آنها موجب ارتقا حوزه ورزش لرستان شده است. 
وی همچنین با تاکید بر اینکه ورزشکاران سرمایه های کشور محسوب می شوند تصریح کرد: در این راستا همواره باید در حفظ سلامت جان آنها دقت لازم صورت گیرد.
بازوند در بخش دیگری از سخنان خود به توانمندی ها و استعدادهای حوزه ورزش بروجرد اشاره کرد و گفت: این شهرستان به خصوص در رشته ورزشی دوچرخه سواری دارای استعدادهای خوب است.
در این دیدار فرماندار و جمعی از مسوولین شهرستان بروجرد حضور داشتند.
علیرضا نوروزیان قهرمان بخش سرعت دوچرخه سواری کشور، صبح روز جمعه 6 آذرماه 1394 در حال تمرین در مسیر جاده بروجرد به اشترینان بود که بر اثر سانحه تصادف پس از برخورد با یک دستگاه تریلر جان باخت.
وی 25 ساله سن داشت و از قهرمانان مطرح دوچرخه سواری بروجرد بود که تاکنون موفق شده بود مقام های بسیاری ازجمله چهارمی کاپ آسیایی تایلند ( 2013)، قهرمانی در ماده 200 متر و یک کیلومتر جوانان کشور، کسب نشان نقره در مسابقات قهرمانی کشور و باشگاهی بزرگ سالان را کسب کند.

 

 

 

 

(5)

 

 

(4)

 

 

(1)

 

 

(2)

 

 

(3)

 

 

(6)

 

 

(7)

 

 

(8)

 

عکاس : امین آزادبخت / میرملاس 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رومشکان نو در گفته :

خدایش بیامرزاد

[پاسخ]

سیروس مومنی هیئت ورزشهای ناشنوایان کوهدشت در گفته :

خدا رحمتش کند وبه خانواده اش صبردهد.

[پاسخ]

سامان در گفته :

خدا رحمتش کنه

[پاسخ]

کوهدشت در گفته :

خدا رحمتش کنه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :