کد خبر : 80103
تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 773 بازدید

سقوط مینی‎بوس به رودخانه در محور کوهدشت

  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان از واژگون شدن یک‎دستگاه مینی‎بوس در رودخانه محور کوهدشت به کرمانشاه خبر داد.محمد دارایی افزود: هر 12 سرنشین خودرو نجات یافتند. به گزارش ميرملاس ؛ معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان  گفت : این حادثه در 25 کیلومتری محور کوهدشت به کرمانشاه رخ داد که […]

1

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان از واژگون شدن یک‎دستگاه مینی‎بوس در رودخانه محور کوهدشت به کرمانشاه خبر داد.محمد دارایی افزود: هر 12 سرنشین خودرو نجات یافتند.

به گزارش ميرملاس ؛ معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان  گفت : این حادثه در 25 کیلومتری محور کوهدشت به کرمانشاه رخ داد که بر اثر آن یک‎دستگاه مینی‎بوس به علت بی‎احتیاطی و آب گرفتگی سطح جاده، دچار انحراف و سپس واژگونی شد و به داخل رودخانه سقوط کرد.
 
این مقام مسئول تصریح کرد: گروه امداد و نجات مستقر در پایگاه امداد و نجات بین شهری بلوران، عملیات رهاسازی مصدومان حادثه با استفاده از وسایل و امکانات موجود در خودروی ست نجات را انجام دادند و تمامی 12 نفر سرنشین حادثه دیده توسط امدادگران و نجات‌گران انتقال داده شدند.
 
سرهنگ مرتضی چغلوند، رئیس پلیس راه لرستان نیز گفت: بارش برف وباران و ریزش کوه موجب مسدود شدن برخی محورهای ارتباطی استان شد.
 
وی افزود: محورهای ارتباطی گچور درشهرستان دلفان و زالیان در بروجرد به دلیل بارش برف شدید مسدود شده و نیروهای راهداری و پلیس راه در حال بازگشایی، ایمن‎سازی و خدمات ترافیکی در این مناطق هستند. همچنین محور ارتباطی زانوگه- کوهدشت به علت سیل و پوشیده شدن سطح راه، مسدود و تردد در آن به سختی انجام می‎شود که پلیس راه با حضور در منطقه در حال ایمن‎سازی جاده است.
 
 فرمانده پلیس راه لرستان تصریح کرد: همچنین در محور ارتباطی پلدختر به چم حیدر نیز ریزش کوه در چند نقطه اتفاق افتاده است و عوامل راهداری در حال عزیمت به منطقه برای بازگشایی جاده هستند. رانندگان با توجه به بارش برف در محورهای کوهستانی و لغزندگی جاده‎ها زنجیر چرخ به همراه داشته باشند. / ايسنا 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :