کد خبر : 80110
تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 354 بازدید

رئیس جدید جمعیت هلال احمر پلدختر معرفی شد

طی مراسمی با حضور بهاروند معاون پشتیبانی و صحرایی مسئول امور اداری جمعیت هلال احمر استان لرستان، رئیس جدید جمعیت هلال احمر شهرستان پلدختر معرفی شد. به گزارش ميرملاس ؛  معاون پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان لرستان شامگاه شنبه در مراسم معارفه رئیس جدید هلال احمر لرستان گفت: جمعیت هلال احمر از نهادهای مهم و […]

انتصاب

طی مراسمی با حضور بهاروند معاون پشتیبانی و صحرایی مسئول امور اداری جمعیت هلال احمر استان لرستان، رئیس جدید جمعیت هلال احمر شهرستان پلدختر معرفی شد.

به گزارش ميرملاس ؛  معاون پشتیبانی جمعیت هلال احمر استان لرستان شامگاه شنبه در مراسم معارفه رئیس جدید هلال احمر لرستان گفت: جمعیت هلال احمر از نهادهای مهم و تاثیرگذار در راستای کمک‌رسانی در شرایط بحرانی و حساس است که نقش این نهاد همواره باید مورد توجه باشد.

علی بهاروند با بیان این که خدمت به هم نوع در آموزه‌های دینی به آن تاکید شده است، افزود: خدمت به هم نوع در آموزه‌های دینی، ملی و فرهنگی از قرن‌ها پیش نهادینه شده و امروزه این امر در دنیا به عنوان یک ارزش پذیرفته شده است.

وی افزود: خدمت در این نهاد صادقانه و بی‌منت و بدون چشم داشت و نیروهای این جمعیت از پیش‌قراولان حاضر در خط کمک به حادثه دیدگان در سوانح و حوادث غیر مترقبه و در میادین خدمت به نیازمندان است.

در ادامه ان مراسم تیمور فریدونی به عنوان رئیس جدید جمعیت هلال احمر شهرستان پلدختر معرفی و با اهدای لوحی از خدمات محمد حسن حقی‌پور رئیس سابق این نهاد در شهرستان قدردانی شد.

تیمور فریدونی دارای 25 سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش است./فارس

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شجاعت رستمی امرایی- پلدختر در گفته :

برادر ارزشی ومتعهد جناب آقای تیمور فریدونی

باسلام
انتصاب شمارا به عنوان ریس هلال احمر شهرستان پلدختر تبریک عرض میکنم واز خداوند منان توفیق روز افزون را برای جنابعالی خواستارم.

[پاسخ]

[پاسخ]

اسفندیار.. دانشگاه در گفته :

تبریک…..

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :