کد خبر : 80177
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 296 بازدید

خسارت 350 میلیاردی بارش‎ها به کشاورزی کوهدشت

   به گزارش ميرملاس ؛ «مرتضی فریدونی» در گفت‎وگو با  خبرگزاری ايسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: از این میزان خسارت حدود 320 میلیارد ریال به کشاورزها و 30 میلیارد ریال به تأسیسات زیربنایی وارد شده است.   وی ادامه داد: اراضی کشاورزی جاده‎های بین مزارع، باغ‌ها، تأسیسات کشاورزی و … از جمله بخش‎های خسارت‌دیده […]

8bandi-tagarg-keshavarzi13

 

 به گزارش ميرملاس ؛ «مرتضی فریدونی» در گفت‎وگو با  خبرگزاری ايسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: از این میزان خسارت حدود 320 میلیارد ریال به کشاورزها و 30 میلیارد ریال به تأسیسات زیربنایی وارد شده است.

 

وی ادامه داد: اراضی کشاورزی جاده‎های بین مزارع، باغ‌ها، تأسیسات کشاورزی و … از جمله بخش‎های خسارت‌دیده هستند.

 

فریدونی خاطرنشان کرد: اکثر فعالیت‎های کشاورزی قابلیت بیمه دارند و در چنین شرایطی می‎تواند بخش اعظمی از خسارت‎ها را جبران کند اما متأسفانه استقبال از بیمه در میان کشاورزان اندک است.

 

مدیر جهاد کشاورزی کوهدشت یادآور شد: امسال بارندگی‎های زیادی را شاهد هستیم و با توجه به شرایط از کشاورزان می‌خواهیم که استقبال بیشتری در بحث بیمه داشته باشند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شریفه محمدیان در گفته :

اگه منظورشما رییس جهادکوهدشته فکرکنم اسمش بهمن باشه نه مرتضی.به نطر من به عنوان یه کارشناس جهادکشاورزی میتوان کاری کرد هم خسارت کمتر به کشاورزی واردبشه هم باکشت های دیگر این خسارات راجبران کرد اگر کشاورزان همکاری کنن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :