کد خبر : 80229
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 94 بازدید

شاهرخي : صیانت از آرا به عنوان یک عهد میان مردم و مسئولان است

  به گزارش ميرملاس ؛ سید سعید شاهرخی به همراه اعضای ستاد انتخابات استان در دیدار با فرماندار شهرستان سلسله و اعضای ستاد انتخابات این شهرستان افزود: عزت و افتخار زمانی صورت می پذیرد که بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه و با حضور حداکثری فراهم شود. وی با اشاره به وظیفه مسئولان برای این […]

 

به گزارش ميرملاس ؛ سید سعید شاهرخی به همراه اعضای ستاد انتخابات استان در دیدار با فرماندار شهرستان سلسله و اعضای ستاد انتخابات این شهرستان افزود: عزت و افتخار زمانی صورت می پذیرد که بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه و با حضور حداکثری فراهم شود.

وی با اشاره به وظیفه مسئولان برای این بسترسازی تصریح کرد : همه سلیقه هایی که اعتقاد به قانون و نظام جمهوری اسلامی دارند باید مورد معرفی قرار گیرند تا مردم نیز با اشتیاق و حضور حداکثری در انتخابات شرکت کنند.

وی اظهار داشت: باید بر اساس قانون فرصت برابر برای انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان فراهم شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان خاطر نشان کرد: نتیجه انتخابات بایستی موجب عزت، افتخار و تامین منافع ملی کشور شود.

شاهرخی تصریح کرد: تشریک مساعی موجب دلگرمی بیشتر مردم و مسئولان برای برگزاری این رویداد مهم و ملی می شود .

وی افزود: باید فرآیند کار شفاف و به دور از رفتارهای شائبه برانگیز طرفداری از فرد یا عده ای خاص باشد تا بتوانیم انتخاباتی سالم و قانونمند را درسطح استان برگزار کنیم .

فرماندار سلسله نیز گفت: اهمیت انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

قدرت الله فلاح نژاد اظهار کرد: فرمانداری شهرستان سلسله مهمترین پروژه خود را در سال 94 برگزاری سالم انتخابات با حفظ و امانتداری آرای مردم قرار داده است.

وی تصریح کرد: شهرستان سلسله با یک هزار و 500 کیلومتر مربع مساحت بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن در سال 90 دارای 73 هزار نفر جمعیت است که البته اکنون از 75 هزار نفر نیز بیشتر است.

فلاح نژاد با بیان اینکه این شهرستان از دو بخش و 6 دهستان و دو نقطه شهری تشکیل شده است خاطرنشان کرد: در انتخابات دوره قبل از این تعداد جمعیت، 53 هزار و 585 نفر واجد شرایط رای گیری بودند که تعداد 46 هزار و 68 رای ماخوذه از 78 شعبه رای گیری سطح شهرستان جمع آوری شد.

فرماندار سلسله گفت: علیرغم اینکه امکانات موجود شهرستان پاسخگوی تدارکات مورد نظر نیست اما به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف انتخابات پیشین و برطرف کردن آنها اطلاعات انتخابات پیشین جمع آوری شده تا زمینه انتخاباتی باشکوه تر در فضایی کاملا مناسب در سطح شهرستان فراهم شود.

شهرستان سلسله با 75هزار نفر جمعیت یکی از شهرستان‌های استان لرستان است که مرکز آن شهر الشتر است./ايلنا

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امیر حسین در گفته :

سلام لطفا در انتخاب سی نفر معتمدین بدون رعایت طیف و طایفه اقدام کنید و از روحانیت . بازاری . اشنایان با علم حقوق .دانشگاهیان .وافراد دارای تجربه بکار گیریکنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :