کد خبر : 80308
تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,683 بازدید

امامی راد : از پیشنهاد وحدت حاج آقا قبادی در اردوی اصولگرایان استقبال می کنم / ایشان هم مانند اسفندیاری بزرگی خود را بجا آورد

   اختصاصی میرملاس ؛  بسم الله الرحمن الرحیم ؛به حکم دین ،عقل و منطق از پیشنهاد وحدت حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای شاهرخی قبادی در اردوی اصولگرایان استقبال می کنم .ولی با اعلام “گذشته ها گذشته “و صرف نظر از گناه اولین وآخرینی که لابد برای خدا و اصولگرایی طی سالیان متوجه اینجانب نموده اند.به […]

06

 

 اختصاصی میرملاس ؛ 

بسم الله الرحمن الرحیم ؛
به حکم دین ،عقل و منطق از پیشنهاد وحدت حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای شاهرخی قبادی در اردوی اصولگرایان استقبال می کنم .ولی با اعلام “گذشته ها گذشته “و صرف نظر از گناه اولین وآخرینی که لابد برای خدا و اصولگرایی طی سالیان متوجه اینجانب نموده اند.
به استحضار جناب ایشان می رسد شیخ ما نیز هم نسل جناب آقای اسفندیاری است و هرکدام یک دوره  مجلس رفته اند ؛ ولی آقای اسفندیاری با بلند نظری و رعایت انصاف و درک شرایط پذیرفته است که باید پدری کند تا محور وحدت شود.
جامعه اصولگرایی کوهدشت نیز همین توقع را از پیرمان داریم. سرانجام اینکه شیخ عزیزمان باید بپذیرد اگر روزی بازیگر خوبی بوده امروز می تواند داور خوبی باشد.

علی امامی راد 

 

_________________________________

پایگاه خبری میرملاس این حق را برای جناب حاج آقا شاهرخی قبادی محفوظ میداند که در قالب جوابیه و یا مصاحبه اظهار نظرهای ایشان را نیز در این رسانه درج نماید .

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :