کد خبر : 80358
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 389 بازدید

مستمری معلولان به هیچ عنوان پاسخگوی هزینه زندگی آنها نیست/ حمایت از اقدام استاندار لرستان

  به گزارش ميرملاس ؛ علی‌همت محمودنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به اقدام اخیر استاندار لرستان (هوشنگ بازوند) در جریان هفته جهانی معلولان به خاطر اخراج یکی از رؤسای شعب بانک استان از جلسه اداری به دلیل تضییع حقوق معلولان اظهار داشت: امیدواریم این جریان ادامه یابد و سبب بهبود کیفیت زندگی […]

714997

 

به گزارش ميرملاس ؛ علی‌همت محمودنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به اقدام اخیر استاندار لرستان (هوشنگ بازوند) در جریان هفته جهانی معلولان به خاطر اخراج یکی از رؤسای شعب بانک استان از جلسه اداری به دلیل تضییع حقوق معلولان اظهار داشت: امیدواریم این جریان ادامه یابد و سبب بهبود کیفیت زندگی معلولان شود.

وی با بیان اینکه معلولان با مشکلات بسیاری در جامعه روبه‌رو هستند، گفت: مسائل معیشتی و حمایتی از یک طرف و مسئله تردد معلولان از طرف دیگر از مهمترین مشکلات جامعه معلولان محسوب می‌شود.

محمودنژاد با انتقاد از رقم پرداخت مستمری به مددجویان بهزیستی و به ویژه معلولان گفت: این مبالغ به هیچ عنوان پاسخگوی هزینه‌های سرسام‌آور زندگی معلولان نیست و می‌طلبد دولت و مجلس در این زمینه تجدید نظر کنند.

مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران تصریح کرد: امیدواریم با همکاری دولت و مجلس در سال آینده میزان مستمری معلولان افزایش یابد چرا که هم اکنون بسیاری از معلولان در سراسر کشور و در نقاط محروم با شرایط سختی زندگی می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت فراکسیون حمایت از حقوق معلولان در مجلس شورای اسلامی، گفت: ما انتظارمان از این فراکسیون بسیار بیشتر بوده اما متأسفانه این فراکسیون نتوانسته است انتظارات جامعه معلولان را برآورده کند.

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

از پلدختر در گفته :

پلدختر یک صدا فقط علی همت محمودنژاد
فردی شایسته ولایق برای پلدختر و لرستان

[پاسخ]

اميرحسين در گفته :

اقاي حيدري مدير كل بهزيستي لرستان التماس ميكنيم به بهزيستي شهر نوراباد سري بزنيد تادرجريان مشكلات قراربگيريد لطفا

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :