کد خبر : 80513
تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 500 بازدید

عذرخواهی فانی از تنبیه بدنی چند دانش‌آموز توسط یک معلم/ با معلم خاطی به شدت برخورد کردیم

     به گزارش ميرملاس ؛ وزیر آموزش و پرورش نسبت به تنبیه بدنی چند دانش آموز توسط معلمی در استان لرستان واکنش نشان داد.   روز گذشته فیلمی در خصوص تنبیه چند دانش‌آموز توسط معلمی در الیگودرز استان لرستان در رسانه‌ها منتشر شد که امروز علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم […]

1
 
 
 به گزارش ميرملاس ؛ وزیر آموزش و پرورش نسبت به تنبیه بدنی چند دانش آموز توسط معلمی در استان لرستان واکنش نشان داد.
 

روز گذشته فیلمی در خصوص تنبیه چند دانش‌آموز توسط معلمی در الیگودرز استان لرستان در رسانه‌ها منتشر شد که امروز علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم تقدیر از معلمان پژوهنده برتر که در مدرسه دارالفنون برگزار شد، در واکنش به انتشار این فیلم در پاسخ به خبرنگار ایلنا، گفت: من شب گذشته از طریق صدا و سیما این فیلم را مشاهده کردم و من هم متاثر شدم.

وی افزود: عذرخواهی می‌کنم که هنوز چنین اتفاقاتی را در بعضی از مدارس شاهد هستیم و امیدوارم مسیر حرکت و روالی که پیش می‌رود رو به کاهش باشد و به صفر برسد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید براینکه با معلم خاطی برخورد شده‌است، اظهار داشت: اداره رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش با این معلم خاطی به شدت برخورد کرده‌است و امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در مدارس نباشیم.

فانی در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه چرا هنوز نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نشده است، گفت: در این رابطه تمامی کارها انجام شده و منتظر هستیم؛ تکمیل ظرفیت‌ها در استان‌ها انجام شود و پس از آن نتایج را اعلام خواهیم کرد./خبرآنلاين

 

 

درج شده توسط : امیرحسین آزادبخت " سرویس خبر میرملاس "

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

من هم این فیلم رو دیدم اما صداش خیلی واضح نبود
به نظر نمیومد که لری صحبت کنن
در هر صورت هر که هست و هرکجا که هست
خدا به همه آرامش عطا کنه

[پاسخ]

دانشجو در گفته :

چرا وقتی معلم بروجردی توسط دانش آموز کشته شد وزیر تسلیت نگفت؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :